SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Ashampoo Backup PRO 16!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo Backup PRO 16.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji o łącznej wartości 600 złotych!

[Obrazek: scr-ashampoo-backup-pro-16-presentation.jpg]
Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo Backup PRO 16.
2. Konkurs trwa do 28.11.2021 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 7 dni (tj. 05.12.2021 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Będę brutalnie szczery (a dla będących tu dłużej może i zabawny):

Chciałbym wygrać, bo jeszcze nic na SafeGroup nie wygrałem  Cool
Używam programu z promocji od AOMEI - ale może dopisze szczęście i będzie możliwość przetestowania czegoś nowego  Facepalm
Chciałbym wygrać Ashampoo Backup Pro 16 gdyż/ponieważ z chęcią spróbowałbym nowszej wersji niż ta, którą obecnie z zadowoleniem użytkuję.
Chciałbym wygrać Ashampoo Backup PRO 16 ponieważ chciałbym zacząć korzystać z oprogramowania ułatwiającego tworzenie kopii zapasowych
Dzięluke Mikołaj za zorganizowanie promocjii i możliwość wzięcia w niej udziału

Chcę wygrać Ashampoo Backup PRO 16 bo to niezawodny program do przywracania nie tylko plików ale i całych dysków , niezawodny przy ataku wirusa , awarii systemu a takze nawet przy wymianie dysku na nowy
Potrafisz rozbawić ludzi Grin

Dlaczego chciał bym wygrać programik. Z miła chęcią przetestował bym pełna wersje a jak się sprawdzi to zostanie na dłużej Wink
Chciałbym wygrać bo planuję zrobić generalne porządki na komputerze i dyskach przenośnych. Dzięki temu programowi będę w stanie to łatwo ogarnąć.
Mikołaj dzięki za konkurs XXD

Chciałbym wygrać klucz żeby nie stracić ważnych danych
Gratuluję wygranej.
[attachment=1610]
Wielkie dzięki i gratulacje dla pozostałych zwycięzców
Dzięki za konkurs i gratulacje dla wygranych
Jako szczęśliwiec konkursu - chcę zapytać czy Koledzy zwycięzcy otrzymali klucze do programu.?
Ja do tej pory nie otrzymałem  - pisałem e-maila do kolegi Mikołaja, ale bez odzewu. Według regulaminu termin zgłaszania mija 05.12.2021
(03.12.2021, 17:05)ryszard11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jako szczęśliwiec konkursu - chcę zapytać czy Koledzy zwycięzcy otrzymali klucze do programu.?
Ja do tej pory nie otrzymałem  - pisałem e-maila do kolegi Mikołaja, ale bez odzewu. Według regulaminu termin zgłaszania mija 05.12.2021

Także do tej pory nie otrzymałem klucza do programu.
Jak napisałeś to spokojnie, Mikołaj dobra firma, wróci Smile
Mikołaj jest trochę zajęty w pracy, w ten weekend przęśle klucze.
Klucze w dniu dzisiejszym zostały rozesłane do osób, któe potwierdziły chęć odebrania klucza.
Przypominam, czas do odbioru klucza mija w dniu jutrzejszym o godzinie 22:00.
(04.12.2021, 18:46)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Klucze w dniu dzisiejszym zostały rozesłane do osób, któe potwierdziły chęć odebrania klucza.
Przypominam, czas do odbioru klucza mija w dniu jutrzejszym o godzinie 22:00.
Serdeczne podziękowanie Kol. Mikołajowi za organizację konkursu - klucz dotarł.
A co do upominania sie i zebrania o klucz to Mikołaj NAPEWNO wysyła i jest to trochu nietaktem ....