SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Ashampoo PDF PRO 3!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo PDF PRO 3.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji o łącznej wartości 575 złotych!

[Obrazek: submit.png]
Zasady konkursu:


1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo PDF PRO 3.

2. Konkurs trwa do 19.12.2021 do godziny 22:00.

3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.

4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 7 dni (tj. 26.12.2021 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.

5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.



* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Chętnie skorzystam z konkursu jak wygram to może napisze jakiś tutorial do konfiguracji programu w tym edytorze PDF Grin
Witam
Jeśli się uda wygrać Ashampoo PDF PRO 3 był bym bardzo zadowolony.Chciał bym mieć i używać dobry program do pdf a za taki uważam Ashampoo PDF PRO 3 ze względu na jego mnogość opcji do edytowania i łatwość obsługi .
Witam,

Dużo pracuje z dokumentami typu PDF, tego typu program byłby bardzo dużym wsparciem w pracy. Ogólnie używam kilku programów tego producenta i jestem zadowolony.
Cześć,
Zmieniłem ostatnio sposób wykorzystania komputera, bo oddalemstacjonarke do wykorzystania rodzinie. W związku z tym taki program by mi się bardzo przydał.
Dziękuje Mikołaj za zorganizowanie konkursu i możliwość wzięcia w nim udziału

Chcę wygrać Ashampoo PDF PRO 3 bo to program do otwierania konwersji edycji plików PDF i wiele więcej ,dobrze byłoby mieć taki program aby praca z plikami PDF stałą się łatwa i przyjemna a obsługa programu prosta wręcz intuicyjna .
Chciałbym wygrać Ashampoo PDF PRO 3 ponieważ dosyć często musze operować na plikach pdf, a mało jest programów umożliwiających redakcję pdf.
(O Adobe Acrobat nie ma co wspominać, bo warunki licencji i cena są dla mnie nieakceptowalne)
No i jeszcze ważna sorawa to konwersje do i z innych programów.
Chciałbym wygrać licencję na program Ashampoo PDF PRO 3, ponieważ na co dzień pracuję z plikami PDF i program do edycji PDF-ów bardzo by mi się przydał. Korzystam z kilku programów tego producenta i jak na razie jestem zadowolony. Mam nadzieję że dopisze mi szczęście i uda mi się wygrać licencję. Pozostałym uczestnikom również życzę powodzenia.
Chciałbym wygrać program Ashampoo PDF PRO 3, ponieważ bardzo często muszę konwertować dokumenty PDF do Word, niestety nie zawsze wszystko przebiega pomyślnie i czasami tekst, tabelki nie dają sie poprawnie przekształcić (odbiegają od formy z pierwotnego dokumentu), dlatego przydałby mi się dodatkowy program w przypadku wystąpienia takich problemów. Może on sobie lepiej poradzi.

Dziękuję za konkurs.
Dzięki za konkurs Smile

Dużo pracuje przy PDF(-ach) i ten program może mi pomóc w pracy.
Szczęśliwi zwycięzcy to:

[Obrazek: U3RRpws.png]
Gratulacje dla tych, którym się udało
Gratulacje dla zwycięzców.
Dziękuję za konkurs i wygraną. Gratulacje dla pozostałych szczęściarzy.
O super... dzięki za zorganizowanie konkursu.
Z małym poślizgiem, klucze w dniu dzisiejszym zostały rozesłane.
Gratulacje .. Mam nadzieje ze uda się zrobic jeszcze jakiś konkurs Smile