SafeGroup

Pełna wersja: Alt-Tabs otwierają się automatycznie na moim komputerze!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio napotykam poważny problem na moim komputerze z systemem Windows. Generalnie pracowałem na moim komputerze, ale nagle zauważyłem, że alt-tab otwiera się sam w moim komputerze. Jestem zakłopotany, dlaczego tak się dzieje. Czy mógłbyś mi pomóc w rozwiązaniu problemu?
Po opublikowaniu tutaj szukałem w Google i znalazłem kilka artykułów, takich jak

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Udało mi się rozwiązać problem z tego artykułu, dokonując modyfikacji rejestru. W każdym razie bardzo dziękuję.
Nie wiem nigdy nie miałem takiego problemu z systemem zwykle to jest wywołane przez jakieś trzecie oprogramowanie lub akcesoria tylko klawiatury z uszkodzonym kablem.
Zwykle takie cuda dzieją sie na Laptopach z wiem to doświadczenia. Gdy producent sam nie potrafi dostarczyć sensownych sterowników do swojego tworu hardware - produkcja czegoś czego samemu sie nie ogarnia.

Ale fajnie sie że sobie już z nim poradziłeś.

Jak coś to tutaj jest kilka porad jak można naprawić ten problem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Uważajcie, czy to nie jest bot do pozycjonowania podlinkowanej strony. takie czasy.
No mi to też botem śmierdzi bo tak sprytnie link ukrywa nie mniej jednak dałem link do innej lepszej strony z podobnym faq