SafeGroup

Pełna wersja: BluePoint Security
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Używaliście kiedyś BluePoint Security? W internecie można znaleźć nawet instruktażowe filmiki wykonane przez twórców tego oprogramowania, pokazują na nich kolejno jak w 60 sekund hakująwszystkie ważniejsze programy antywirusoweSmile Jak na razie internet się z nich śmieje, WOT pokazuje pomarańczowe kółeczko na ich stronie a panowie każą sobie za ten swój niehakowalny, innowacyjny produkt sporo płacić, ale jeśli ktoś chce wybróbować to jest trial chyba na ich stronie, o ile nie boicie się tam wchodzićSmile
Ja taki odważny nie będę Smile
Nie maja szans z naszymi zabezpieczeniami nie po tosetki programistow swiatowej klasy robia produkt rok przy nowoczesnych technologiach aby pare gosci w minute go zhakowalo nie wierze w te bajerkiSmile
Ja tam wolę nie ryzykować Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na wstepie jakis gosc o Ksperskympowiedzial, ale nie zrozumialem o co biegaSmile
No panowie ,więcej odwagiSmile Podaję stronę na wszelki wypadek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dziwny jest ten programblokuje wszystkie "podejrzane" pliki czyli prawie wszystko jak leci nie mające podpisów cyfrowych pakowane dziwnymi pakerami etc...
Na tym filmiku co zapodalem nawet pokazali interfejsprogramu, dosc taki, ujdzie w tlumie, aktualizuje sie szybkoTongue
zajrzyjcie tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- a ten drugi filmik komuś działa?
Nawet ma Hipsa hehe, ale nie będę tego ściagal, niepewne zrodloSmile
LikwidatoR napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na wstepie jakis gosc o Ksperskympowiedzial, ale nie zrozumialem o co biegaSmile


Chodzilo o to ze BPS zmieszalo z blotem Kaspersky''iego i ludzie zaczeli sie zglaszac do Matt''a co robic, skoro ich zabezpieczenia zostaly zlamane.

Apropos BPS juz pisalem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


BTW. mam wrazenie ze tylko ja i nieliczne osoby uzywaja na tym forum funkcji Szukaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No to lipne :/
Avira szybko zhakowana rózniezSmile
Creer napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na wstepie jakis gosc o Ksperskympowiedzial, ale nie zrozumialem o co biegaSmile


Chodzilo o to ze BPS zmieszalo z blotem Kaspersky''iego i ludzie zaczeli sie zglaszac do Matt''a co robic, skoro ich zabezpieczenia zostaly zlamane.

Apropos BPS juz pisalem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


BTW. mam wrazenie ze tylko ja i nieliczne osoby uzywaja na tym forum funkcji Szukaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No, na to wychodzi CreerSmile a post przecież bardzo świeży, a mi się nic nie znalazło,no to można przerwać ten nowy wątek.

Ale Creer nie czujesz się przez to, że korzystasz z funkcji wyszukiwania jakoś wyżej w hierarchii, no nie?Smile Bo to tak zabrzmiało..." Tylko ja i nieliczni..." Smile Pozdro
do działania potrzebuje net frameworka.....poczekam nie skorzystam....
po co instalować niepwene programy, skoro są lepsze, darmowe i pewne Smile

Jurek

Creer napisał(a):BTW. mam wrazenie ze tylko ja i nieliczne osoby uzywaja na tym forum funkcji Szukaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



To już jest nagminna praktyka na naszym forum. Po tej grzecznej uwadze Creer, proponuje w przyszłości wywalać takie tematy do kosza a w wyjątkowych sytuacjach przenosić do tematu który był wcześniej.