SafeGroup

Pełna wersja: Google Play - Błąd serwera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Panowie może ktoś bedzie wiedział jak to naprawić. Zrobiłem reset telefonu do ustawień fabrycznych i teraz nie mogę wejść do sklepu google play,wyświetla cały czas błąd serwera. Czyściłem pamięć podręczną i dane aplikacji google play,usuwałem konto google play-też nie pomaga. Najśmieszniejsze jest to że w powiadomieniach wyskakuje mi że mam aplikacje do zaktualizowania. Proszę o pomoc .

Telefon to Sony Xperia z3
(01.01.2024, 16:37)Sorgi napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam

Panowie może ktoś bedzie wiedział jak to naprawić. Zrobiłem reset telefonu do ustawień fabrycznych i teraz nie mogę wejść do sklepu google play,wyświetla cały czas błąd serwera. Czyściłem pamięć podręczną i dane aplikacji google play,usuwałem konto google play-też nie pomaga. Najśmieszniejsze jest to że w powiadomieniach wyskakuje mi że mam aplikacje do zaktualizowania. Proszę o pomoc .

Telefon to Sony Xperia z3
Telefon po resecie do fabrycznych ma także przywróconą domyślną apkę do sklepu plus zestaw usług do współpracy z apką. Normalnie apka i usługi powinny się zaktualizować ale być może apka jest tak stara, że nie ma obecnie dostępu do sklepu.
Zobacz czy jesteś w stanie dodać konto googla w telefonie, które będzie kontem domyślnym. Warunkiem dostępu do sklepu jest posiadanie konta google. Być może dodanie konta sprawi, że telefon zrobi sobie aktualizację apek sklepu.
Drugie rozwiązanie to side loading apek z innego telefonu, tyle że nie wiem czy apka playa nie wymaga specjalnych uprawnień i normalny użytkownik jej po prostu nie zainstaluje ręcznie.
Wprowadzony na rynek (III kwartał 2014) Xperia Z3

Wina leży po stronie telefonu - tzn Twój stary telefon nie zainstaluje app od np: google (.., Avast) czy nawet nie będzie można zaaktualizować
nie mówiąc o odpaleniu np: youtube jako aplikacji -jedynie w przegladarce o ile pójdzie

Rozwiązanie problemu jest łatwe - kup sobie nowy telefon.
(24.02.2024, 09:31)Adamus Lifentas napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wprowadzony na rynek (III kwartał 2014) Xperia Z3

Wina leży po stronie telefonu - tzn Twój stary telefon nie zainstaluje app od np: google (.., Avast) czy nawet nie będzie można zaaktualizować
nie mówiąc o odpaleniu np: youtube jako aplikacji -jedynie w przegladarce o ile pójdzie

Rozwiązanie problemu jest łatwe - kup sobie nowy telefon.
Opcjonalnie można zainstalować inną alternatywę. np Opera na moim starym HUAWEI nie pyknie, ale vivaldi lub brave już tak.
Na ten telefon dostępny jest LineageOS 18.1 czyli android 11 po instalacji wszystko powinno znowu działać .