SafeGroup

Pełna wersja: Geswall-mały problem i kilka pytań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam używam geswalla jako piaskownicy razem z Avirą Free,cały zestaw za free,ale mam pytanie w sprawie geswalla,jak zmienić położenie tej literki ''''G'''',bo używam przeglądarki Google Chrome i znajduje się ona na ostatniej karcie na przycisku zamykającym zakładkę i nie wiem jak zmienić jego położenie....mam także pytanie w sprawie ochrony do geswalla wgrałem reguły Pro z forum i czy mam coś zmieniać w programie żeby chronił system przed malware?,mam ustawione wPolitycy Notification na enable for all resources,czy mam to zostawić czy lepiej zmienić?
może mi ktoś pomóc?
Co do tej literki "G" to chyba nie idzie zmienić. Ale nie jestem do końca pewien. Dobrze że wgrałeś reguły z wersji Pro. Policy Notification też mam tak ustawione u siebie.
Nie wiem czy masz ustawionego GW jako firewall. Jeśli nie masz to w temacie o GesWall jest napisane jak to zrobić. Możesz z tego skorzystać Smile

Jurek

baldys15 napisał(a):Witam używam geswalla jako piaskownicy razem z Avirą Free,cały zestaw za free,ale mam pytanie w sprawie geswalla,jak zmienić położenie tej literki ''''G'''',bo używam przeglądarki Google Chrome i znajduje się ona na ostatniej karcie na przycisku zamykającym zakładkę i nie wiem jak zmienić jego położenie....mam także pytanie w sprawie ochrony do geswalla wgrałem reguły Pro z forum i czy mam coś zmieniać w programie żeby chronił system przed malware?,mam ustawione wPolitycy Notification na enable for all resources,czy mam to zostawić czy lepiej zmienić?


Być może yngveznajdzie jakiś sposób na zamianę położenia ikonki G. Możesz użyć innej przeglądarki, to nie będzie problemu.

Ustaw sobie w GW "Auto-isolation, no pop-up dialogs".
W"Plitycy Notification" ja mam "Disable" i otrzymuję wyłącznie info o próbach dostępu do systemu.
Można również w regułach aplikacji ustawić "Auto- isolation, no pop-ups", wtedy HIPS nie będzie zadawał zbędnych pytań.