SafeGroup

Pełna wersja: Fortinet Endpoint Security
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli ktoś ma ochotę potestować lub po prostu chciałby mieć pakietbezpieczeństwa( czyli av+antispyware+firewall za darmo w jednym, niewiele jest takich darmowych) to ukazał się właśnie Forticlient Endpoint Security Suite, pierwsze recenzje są dość zachęcające. Podaję linka do ich strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Fajna sprawa. Niech ktoś potestuje bo jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. Przede wszystkim jaka jest skuteczność i wydajność tego produktu
mbm86 napisał(a):Fajna sprawa. Niech ktoś potestuje bo jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. Przede wszystkim jaka jest skuteczność i wydajność tego produktu


Na W. jest caly watek o tym programie.
Creer napisał(a):
mbm86 napisał(a):Fajna sprawa. Niech ktoś potestuje bo jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. Przede wszystkim jaka jest skuteczność i wydajność tego produktu


Na W. jest caly watek o tym programie.


OK dzięki. Już znalazłem ten wątek na Wildersach i właśnie go czytam.
Z tego co wyczytałem wynika że ten pakiecik jest całkiem niezły, stosunkowo lekki dla systemu ale ma też pewną wadę: sporą podatność na FP zwłaszcza na maks. ustawieniach
Zainstalowałem ,pobawiłem sięi ............no cóż lekka lipa,program generuje za duzo fałszywych alarmów,dla przykładu za wirusy uważa orginalne instalki Zone Alarma,SuperAntispyware,czy szczepionki na Conficera od Bitdefendera i Kasperskego,nie wspomnę juz o programikach typu SmitFraudFix--no tu mógł się pomylić
saper1972 napisał(a):Zainstalowałem ,pobawiłem sięi ............no cóż lekka lipa,program generuje za duzo fałszywych alarmów,dla przykładu za wirusy uważa orginalne instalki Zone Alarma,SuperAntispyware,czy szczepionki na Conficera od Bitdefendera i Kasperskego,nie wspomnę juz o programikach typu SmitFraudFix--no tu mógł się pomylić


To jest właśnie ten problem o którym pisano na Wildersach
wiec odpada cos jak a-squared, ale pewnie z mniejsza skutecznosciaWink
do tej pory wykrywalność wirków się zwiększyła?
może są dostępne jakieś testy tego pakietu?oprócz tego testu przeprowadzonego przez Eru?
szukaj ale z tego co w necie widziałem to wykrywalność słabiutka