SafeGroup

Pełna wersja: Testy wydajności programów zabezpieczających
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
testy wydajności przeprowadzone przez passmark
Norton Internet Security 2010 ogolił pozostałe pakiety, czekam na komentarz Jurka eksperta nad ekspertami na temat tego jaki to Norton jest slaby Grin
Hehe słynny expert Jurek. Gość chyba ma obsesje na punkcie zabezpieczeń Grin
Zadnej niespodzianki nie bylo Norton ,Nod i Kasper na podiumSmile
Panowie ale to test wydajności nie skuteczności, o tym, że NIS jest ''lekki'' wiadomo nie od dzisiaj, poczekajmy na test skuteczności i wtedy można będzie powiedzieć coś więcej.

A swoją drogą to nie ma tam ASS.

Jurek

czullo napisał(a):Norton Internet Security 2010 ogolił pozostałe pakiety, czekam na komentarz Jurka eksperta nad ekspertami na temat tego jaki to Norton jest slaby Grin


Zobaczysz Czullo jak Ci będzie chodził Windows po dłuższym używaniu Nortona. Oczywiście, ze Symantec od wersji 2009 dokonał przełomu w temacie szybkości i obciążenia ale nie skuteczności. Jeżeli uważasz, że Twój drogi pakiet jest skuteczniejszy od mojego darmowego, to możemy uruchomić sobie w systemie kilkanaście wirów i zobaczymy czy warto dawać zarabiać Symantecowi na ich wątpliwej klasy produktach Grin
Ohh Jurku jestem pewien ze u mnie wirusow tych by bylo 1287 a u ciebie 0, tyle ze lepiej zmien tego sandboxie bo wstyd jak taki expert uzywa programu do ktorego exploit jest publicznie dostepny Smile
Szkoda w sumie, że pakietu AViry nie testowaliWink
Wyniki bylyby zapewne inne Smile
Plati napisał(a):Wyniki bylyby zapewne inne Smile


Nom ostatnia by raczej nie byłaGrin

Jurek

czullo napisał(a):zmien tego sandboxie bo wstyd jak taki expert uzywa programu do ktorego exploit jest publicznie dostepny Smile


W najnowszej wersji Sandboxie już nie jest dostępny.
Natomiast w przypadku NIS 2010 są i będą tysiące wirusów, które z łatwością go pokonają, ekspercie Grin
być może już są dostępne co go wyłącząSmile

p!otr@$

heh też mi test dziś jeden giga ramu na kompie to nie wodotrysk, więc co ma do tego czy AV bierze 50mb czy 25?.:shy:
Jurek napisał(a):
czullo napisał(a):zmien tego sandboxie bo wstyd jak taki expert uzywa programu do ktorego exploit jest publicznie dostepny Smile


W najnowszej wersji Sandboxie już nie jest dostępny.
Natomiast w przypadku NIS 2010 są i będą tysiące wirusów, które z łatwością go pokonają, ekspercie Grin

Jurek-co Ty się tak na tego Nortona uwziąłeś? Zrobił Ci coś?
Bardzo fajny sofcik...
Czekam na betę zestawu Creera i do tego na pewno dołączę NAV 2010-bo jest leciutkiSmile

adam_993

p!otr@$ napisał(a):heh też mi test dziś jeden giga ramu na kompie to nie wodotrysk, więc co ma do tego czy AV bierze 50mb czy 25?.:shy:


Zagłęb się w test i zobaczysz, że wzięto pod uwagę także czas uruchamiania systemu, dostępu do pliku itd.
Jurek napisał(a):
czullo napisał(a):Norton Internet Security 2010 ogolił pozostałe pakiety, czekam na komentarz Jurka eksperta nad ekspertami na temat tego jaki to Norton jest slaby Grin


Zobaczysz Czullo jak Ci będzie chodził Windows po dłuższym używaniu Nortona. Oczywiście, ze Symantec od wersji 2009 dokonał przełomu w temacie szybkości i obciążenia ale nie skuteczności. Jeżeli uważasz, że Twój drogi pakiet jest skuteczniejszy od mojego darmowego, to możemy uruchomić sobie w systemie kilkanaście wirów i zobaczymy czy warto dawać zarabiać Symantecowi na ich wątpliwej klasy produktach Grin


Jurek - Norton antywirus to bardzo dobry produkt, pisanie iż zobaczysz jak ci Windows będzie chodził wynika z tego , że nie lubisz tego programu, żaden antywirus porządnej marki nie jest dziurawy i nie wpuszcza wirusów od tak sobie, tak więc na pewno system będzie chodził sprawnie. Symantec to nie hakerzyNET !

adam_993

Kolejna afera... szanuję Nortona i nie dam na niego złego słowa powiedzieć. Ale na NODa już mogę.
A miałeś jakąś przygodę z Nodem ?

adam_993

Tak, i to nawet dość długą.

Programik fajny, ale jak się włączy hiper-super-mega opcje jak zaawansowana heurystyka to potrafi dać po łapach. Aczkolwiek dobra skuteczność i ubóstwiany.
Mnie działał świetnie na najwyższych ustawieniach, jestem pewien , że w twoim przypadku jakiś inny proces powodował iż Nod tak działał, jest to najczęstsza przyczyna .
Stron: 1 2 3