SafeGroup

Pełna wersja: Coś zamiast AVG LinkScanner
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak widać w sygnaturce na jednym z zestawów mam Outposta z avastem...wydaje mi się, że już mam jakąś ochronę przeglądarki, niemniej czy możecie polecić mi do takiego zestawu jakiś skaner stron internetowych, ale nie AVG i nie WOT?
np siteadvisor
albo Dr.Web LinkCheckers
a najbardziej polecam ZoneAlarm Browser Security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki...ściągnąłem ZA Browser Security i widzę, że to niezła kobyła jak na skanera linków i przeglądarki - sama instalka ponad 7 mega Smile A jak u Ciebie się spisuje na dłuższą metę?...masz go ponad 2 tygodnie już...jakieś uwagi?
odinstalowałem bo jest niekompatybilny z Minefieldem a ie nie używam
ale programik fajny szczególnie że ma skaner antywirusowy z niezłą wykrywalnością
Cholera...to zbiłeś mnie z tropu...ale spróbuję go zainstalować. Zobaczę, jak działa Smile

Jurek

ichito napisał(a):Jak widać w sygnaturce na jednym z zestawów mam Outposta z avastem...wydaje mi się, że już mam jakąś ochronę przeglądarki, niemniej czy możecie polecić mi do takiego zestawu jakiś skaner stron internetowych, ale nie AVG i nie WOT?


Polecam Ci ichitoSandboxie. Bije na głowę swoja skutecznością, wszystkie skanery stron Web naświecie Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- co prawda nie używam go, ale jest popularny na forum Wilders Security, więc może przypadnie Ci do gustu.
Mam Dr.Web LinkCheckers, nie polecam i już nie używam. Dla tej wtyczki prawie wszystkie zainfekowane strony są czyste. Zwykle wykrywa zagrożenie dopiero wtedy, kiedy link prowadzi bezpośrednio do pobierania malware.

Dzięki...zainstalowałem u siebie na próbę Finjan SB...działa podobnie jak WOT, z którym mam nie za dobre doświadczenia (zwiesił mi kompletnie przeglądarkę i coś popaprał w systemie). Nie zauważyłem, żeby zwalniał wczytywanie stron, ale już np. wyniki wyszukiwania w Googlach wczytują przez chwilę przy linkach ikonki FSB oznaczające stopień zagrożenia i nie od razu widać, która strona jest bezpieczna wg programu.
Ale jest opcja, żeby pokazywał tylko te "unsafed"...wtedy działa bardzo szybko Smile