SafeGroup

Pełna wersja: GDATA 2009 na pół roku za 3,99 w Enterze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Pragne poinformowac Was, ze w aktualnym Enterze za 3,99 jest pełna wersja Gdata antivirus 2009 PL z aktualizacja na pol rokuTongue
niestety ta wersja łyka ramy jak ja piwo.Ciekawe czy mozna zaktualizować do 2010
Trzeba by sprawdzić Tongue
Dozamet1 napisał(a):niestety ta wersja łyka ramy jak ja piwo.


Sorry za OT ale -> uśmiałem się Grin

adam_993

Chciałbym to zobaczyć - łyk, łyk, łyk.... end!!
zainstalowałem ją i obecnie mam Outpost + KAV i ram ciągnie wszystko łącznie 380 a z GDATĄ 850więc różnica jest ale za to wersja 2010 to inna bajka
Dozamet1 napisał(a):niestety ta wersja łyka ramy jak ja piwo.Ciekawe czy mozna zaktualizować do 2010


jak masz powyżej 1GB Ram nie zauważysz. Tylko:
- w strażniku wyłączasz wszystkie opcje oprócz: skanuj spyware, w trakcie zapisu i archiwa do 300 kb (w sumie 3 opcje)
- Web filter - zostaw tylko włączony phishing
- wyłącz skanowanie wiadomości wychodzących

to możesz zrobić bez szkody dla bezpieczeństwa i powinno śmigać pomimo wersji 2009
Ja mam 2gb i nie chodzi zbytnio o mulenie tylko żeby sam antyvir brał 500ram to coś jest nie tak.No zobaczę co to da.Póżniej dam znać czy lepiej czy nie.
o skądś znam te problemy, chyba z autopsji Wink
u mnie GDataNS 2010 w zsumowaniu procesów nie przekraczała 35 MB, natomiast różnica pomiędzy systemem bez GDaty a z GDatą wynosiła 288 MB
Skąd taka różnica?...250 mega? Musi jakiś ukryty proces został wycofany z systemu. Najlepiej takie rzeczy sprawdzać za pomocą np. Process Exloprer, Anvir Task Manager lub Process Lasso a nie za pomocą systemowego menadżera procesów.
Proces GDScan zabiera średnio 4 800 K natomiast przydział pamięci wirtualnej dla tego procesu jest rzędu 200 000 K. Wartości te można zmniejszyć wpisując zaufane procesy (i/lub pliki i/lub katalogi) do wyjątków strażnika.
Pełny obraz jakie procesy najczęściej absorbują strażnika można otrzymać stosując program monitor.exe - MonActivityCS ze strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dotyczy wersji 2010.
gdata: av - 200MB, fw - 200MB, gui - 40MB nie dziekuje !
nie wiem skąd to masz. U mnie (2010 GD NS):
AVKProxy 3 532 K
AVKService 2 912 K
AVKTray 1 680 K
AVKWCtl 10 600 K
GDFirewallTray 5 460 K
GDFwSvc 18 300 K
GDScan 4 948 K

razem: ~ 40-45 000 K
i to w momencie kiedy mam uruchomioną pocztę, kilka okienek firefoxa i dwie sesje ASD/AutoCad (sam ASD pobiera aktualnie 1,3 GB)

Oczywiście w trakcie pisania te procesy (nieznacznie) się zmieniają.

Myślę że wraz z wersją 2010 czas przenieść przeświadczenie o ciężkiej GDacie do historii.
za 2 tygodnie(19.10.09) w KŚ będzie pół roczna wersja GDATA IS 2010
Oooo !? To chyba pierwsza taka promocja od początku świata !?
Nareszcie przetestuję pakiet którego nigdy nie miałem...

Podziękował Dozamet1Smile
Ale żre pamięci...masakra...
Przy NIS 2010 miałem 280 Mb...a przy G Data IS 2010...510 Mb...

Ale muszę Wam powiedzieć,że przy skanowaniu systemu można normalnie korzystać z neta...nie obciąża...a przy KIS 2010 było to bardzo utrudnione...
a po tych 6miesiącach znów będzie wersja na 6miesięcy czyli daje to 1rok GDATA IS za 11zł
Dozamet1 napisał(a):a po tych 6miesiącach znów będzie wersja na 6miesięcy czyli daje to 1rok GDATA IS za 11zł


Wiec za grosze mozna dostac bardzodobra ochroneSmile Fani G daty lećciedo kioskówGrin
dopiero 19 mogą lecieć
Stron: 1 2