SafeGroup

Pełna wersja: Avast świętuje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"ALWIL Software z przyjemnością ogłasza, że wielokrotnie nagradzany program antywirusowy avast! świętuje ponad 80 milionów zarejestrowanych użytkowników (...)"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To jest na ich stronie od ok pół roku Smile
ichito napisał(a):"ALWIL Software z przyjemnością ogłasza, że wielokrotnie nagradzany program antywirusowy avast! świętuje ponad 80 milionów zarejestrowanych użytkowników (...)"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie pamiętam gdzie czytałem ten tekst ale pisało że Avira ma ponad 100 mln użytkowników.
świętowanie świętowaniem, a słychać coś o nowej wersji Avasta 5 beta?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Plati napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dzięki Plati za przypomnienie o to mi chodziło Smile

Konto usunięte

Czy ilość użytkowników świadczy o skuteczności? Czy wybierając zabezpieczenie będziemy się kierować modą? Raczej nie... Grin
Jak widać ilość userów świadczy o skuteczności.
tylko ciekawe jak oni to liczą avast liczy według zarejestrowanych a avira ?
lukasamd napisał(a):Czy ilość użytkowników świadczy o skuteczności? Czy wybierając zabezpieczenie będziemy się kierować modą? Raczej nie... Grin


Wiele osób postępuje mniej więcej tak:

Małgosia --> Jaś: jakiego masz AV ?
Jaś --> Małgosia: Avasta
Małgosia --> Jaś: I jak się spisuje u Ciebie?
Jaś --> Małgosia: Świetnie, jestem z niego zadowolony
Małgosia --> Jaś: To i ja sobie go zainstaluję
zord napisał(a):tylko ciekawe jak oni to liczą avast liczy według zarejestrowanych a avira ?


Każdy user Aviry ma przypisany nr seryjny.
tylko że ja np.jak instaluję avirę to za każdym razem piszę inne dane a w avast zawsze ten sam klucz
Nie chodzi o dane jakie wpisujesz. Chodzi o klucz produktu. Help -> About Avira... -> License information.