SafeGroup

Pełna wersja: Tysiące haseł wyciekło w usłudze Hotmail.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na wszelki wypadek radze zmienic haslo tym korzystaja z hotmail''a:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lunaticdreams

cholera mam tam 4 skrzynkiSadSadSadSad
Ja mam styary, dobry Gmail i onet.

Konto usunięte

Gmail rulz Smile
Google potrafi dopasować swoje usługi do preferencji niemal każdego, w hotmail tego nie zauważyłem.

lunaticdreams

od Gmaila trzymam się z daleka
Na szczęście nie mam tam konta...
Lukasamd...chyba nie bardzo dokładnie patrzyłeś...jest tam mnóstwo opcji, które możesz dopasować do swoich potrzeb Smile
Plati napisał(a):Ja mam styary, dobry Gmail i onet.


lukasamd napisał(a):Gmail rulz Smile
Google potrafi dopasować swoje usługi do preferencji niemal każdego, w hotmail tego nie zauważyłem.


Hasla od Gmaila rowniez wyciekly:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wyciek przy użyciu phishingu więc jak ktoś nie dał ciała to nie ma o co się martwić Smile
SEVEN napisał(a):Wyciek przy użyciu phishingu więc jak ktoś nie dał ciała to nie ma o co się martwić Smile

cyt. "Nie wiadomo, jak doszło do upublicznienia informacji z tylu różnych źródeł. Całkiem możliwe, że zostały one pozyskane w ramach ataku phishingowego"

Czyli jest to tylko domniemanie jedna z mozliwosci, nie wiadomo na 100% jak tak naprawde do tego doszlo.
Yahoo mail jest jeszcze bardzo dobrą skrzynką pocztową. Okazuje się, że nie tylko hotmail, gmail ale i także hasła wyciekły z kont pocztowych yahoo, AOL, Comcast, EarthLink. Więcej informacji tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No to chyba jest powód prawdopodobny całego zamieszania
"Do tej pory spekulowano, że przyczyną wycieków mogła być zakrojona na szeroką skalę akcja phishingowa. Wraz z ujawnianiem kolejnych setek mailowych loginów i haseł ta wersja zaczynała być coraz mniej prawdopodobna.
Nie wierzy w nią także Amichai Shulman, ekspert ds. bezpieczeństwa. W wypowiedzi udzielonej BBC stwierdził, że dużo bardziej prawdopodobna wydaje się być ingerencja keyloggerów. Na spreparowane przez phisherów strony daje się bowiem nabrać bardzo niewielki odsetek użytkowników internetu. Według Shulmana tylko jedna osoba na tysiąc nie orientuje się w porę o oszustwie.(...)"
Więcej tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]