SafeGroup

Pełna wersja: Wyniki testu VirusInfo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie tutaj wyniki testu VirusInfo, przeprowadzonego na najbardziej popularnych rozwiązaniach antyvirusowych.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam



edit.
MateusXz

Jurek

Kolega nie zamierza rozwinąć tematu więc napisze parę słów o wynikach tego testu. Poprawcie mnie jeżeli coś źle zrozumiałem.

Słupki pokazują skuteczność programów antywirusowych, uwzględniając wykrywalność wirusów i podejrzanych plików, heurystykę oraz skanowanie plików zaszyfrowanych.

We wrześniu i w sierpniu biorącpod uwagę wszystkie możliwości AV, w teście zwyciężył McAfee GW przed Avirą i GDatą. McAfee GW osiągnął taki rezultat dzięki najlepszej heurystyce.

Najlepszą wykrywalność (bez heurystyki) zaprezentował Ikarus przed Avirą i a-squared.
Najgorszym antywirusem w teście Virusinfo okazał się PC Tools.
Kolego nie bede nic wyjasniał bo wszystko jest tam opisane. To juz jest kolejny test z tej seriiWink

Jurek

medeis napisał(a):Kolego nie bede nic wyjasniał bo wszystko jest tam opisane. To juz jest kolejny test z tej seriiWink


Jeżeli uwagi admina i starszego usera do ciebie nie przemawiają no to co można napisać?
Wrzucasz link i nawet ci się nie chce napisać czego on dotyczy a co dopiero jakiś opis czy opinie.
Test nie posiada opisu a ogólne informacje są w języku rosyjskim. Gratuluję ci inteligencji i spostrzegawczości!
Medeis...Jurek ma rację. Martwy link to jak ochłap rzucony nie wiadomo komu.
Jurek...bardzo ładna odpowiedźGrin

Medeis myśli,że ciągle jesteśmy pod zaborem rosyjskim i komunikujemy się na co dzień ich językiemSmile
hehehe Test w jezyku rosyjskim, z boku widac reklamy Kasperskyego wiectest mowi sam za siebieWink

Jurek

LikwidatoR napisał(a):hehehe Test w jezyku rosyjskim, z boku widac reklamy Kasperskyego wiectest mowi sam za siebieWink


Okazuje się, że temat już był i to sformułowany w dokładnie taki sam sposób:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Meir napisał(a):Jurek...bardzo ładna odpowiedźGrin

Medeis myśli,że ciągle jesteśmy pod zaborem rosyjskim i komunikujemy się na co dzień ich językiemSmile

mały OT
W te wakacje, w Tunezji, rozmawialiśmy z tunezyjskim barmanem i francuskim turystą. Obaj byli szczerze zdumieni, że język rosyjski nie jest w Polsce drugim OFICJALNYM (urzędowym) językiem!

A test - jak test. Wynik odzwierciedla metodykę i reprezentatywność próbek.
Pozytywnym zaskoczeniem Ikarus
Jurek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):hehehe Test w jezyku rosyjskim, z boku widac reklamy Kasperskyego wiectest mowi sam za siebieWink


Okazuje się, że temat już był i to sformułowany w dokładnie taki sam sposób:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Widać kolega Medeis ma taka manierę komunikowania się z ludźmi i na coś więcej go nie stać. Dla mnie to gówniarstwo i tyle...szkoda czasu na to i uwagi.
Gdyby ktoś był spostrzegawczy to w prawym rogu jest ikonka dla wersji ang. Ale to pewnie też przewyższa wasze możliwości językowe. A pan Ichito czy jakoś tak niech się nnie irytuje. Do gówniarstwa się sam zaliczaszWink.
Drogi kolego Medeis...nie zwykłem wchodzić w spory na tym forum, więc Ciebie również nie zaszczycę. Czasem chodzisz po ulicach i potykasz się o jakieś "cóś"...klniesz tylko i idziesz dalej...tak? No właśnie Smile
nie ważneczy ten test był sponsorowany czy nie ale w jednym mi uświadamia że używam bardzo dobrego AV i to że dobrze wydałem kasę kupując jego licencję.
jest to kolejny test gdzie avira jest w czołówce
poza tym wiem w co już nie zainwestuje.

Jurek

polak900 napisał(a):nie ważneczy ten test był sponsorowany czy nie ale w jednym mi uświadamia że używam bardzo dobrego AV i to że dobrze wydałem kasę kupując jego licencję.
jest to kolejny test gdzie avira jest w czołówce
poza tym wiem w co już nie zainwestuje.


Są różne testy, bardziej czy mniej renomowane ale ciekawe jest to, że Avira we wszystkich spośród nich, od lat jest w czołówce. Nawet w raporcie z VT.
Jedynym testem w którym Avira nie zajmuje czołowych miejsc jest ten na leczenie zainfekowanych plików w którym zawsze wygrywa DrWeb, antywirus posiadający jednak kiepską wykrywalność.