SafeGroup

Pełna wersja: Windows 7 z trojanami gratis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tytuł z oryginalnego postu na Interii.
"Hakerzy w poszukiwaniu nowych ofiar w sieci P2P udostępnili zarażony backdoorami i rootkitami plik instalacyjny Windows 7. Cyberprzestępcy ingerując w struktury systemu nie ograniczyli się do dodania jednego typu zagrożeń.
Spreparowany plik umożliwia zainfekowanie tysiącami różnych wirusów i trojanów, dzięki którym przeprowadzenie ataku jest łatwiejsze. Dystrybucja złośliwych programów pod przykrywką Windows 7 zagwarantowała hakerom obfite żniwo. (...) Na dzień dzisiejszy, z nieoficjalnych źródeł wiemy, że około 80 proc. nielegalnie udostępnianych w sieci P2P instalek nowego systemu operacyjnego Windows 7 posiada zaszyte oprogramowanie szpiegujące. (...)"
Cały artykuł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Albo to całkowita prawda...albo spiskowa teoria dziejów i chodzi bardziej o nakłanianie do kupowania instalki systemu z legalnych źródeł...oczywiście chodzi o pieniądze jak zwykle Smile
co do twojego ostatniego zdanie to prawda jest po środku
Jak zresztą zawsze Smile
Wiadomo ze pojawiają się systemy, programy, cracki w sieci które posiadają BONUSY ale na pewno nie jest to 80%, nawet nie wiem czy jest to 8% Wink No chyba ze ktoś ściąga z takich miejsc jak thepiratebay lub torrenty org to istnieje spore prawdopodobieństwo ze właśnie trafi na takiego bonusa. Takie rzeczy na zamkniętych trackerach zdarzają sie nad wyraz rzadko.
czullo napisał(a):Wiadomo ze pojawiają się systemy, programy, cracki w sieci które posiadają BONUSY ale na pewno nie jest to 80%, nawet nie wiem czy jest to 8% Wink No chyba ze ktoś ściąga z takich miejsc jak thepiratebay lub torrenty org to istnieje spore prawdopodobieństwo ze właśnie trafi na takiego bonusa. Takie rzeczy na zamkniętych trackerach zdarzają sie nad wyraz rzadko.


na tpb wstawki z bonusem są bardzo szybko usuwane a na torrenty.org wstawki z dodatkiem pojawiają się bardzo żadko
znowu jakiś dziwny artykuł mijający się z prawdą
Cytat: Takie rzeczy na zamkniętych trackerach zdarzają sie nad wyraz rzadko.

Zdarzaja sie tak samo często ponieważ ci co je wstawiaja korzystaja z kopii plików umieszczonych przez "twórców" tego szitu.Oczywiście kazdy z nich przetestował plik instalacyjny swoim antywirusem i zapewnia ze jest bezpieczny ale po pierwsze żaden av nie jest w stu procentach skuteczny a po drugie sam instalator moze mięc tylko downloadera,który co trzeba dociagnie z sieci,póżniej i po trzecie,szity moze tworzyc ze zlepków kodu (samych w sobie niegroźnych)więc av,jesli nowy,nie zareaguje.
Jedyna w miare skuteczna mozliwościa przetestowania to zainstalować system na chronionej partycji a najlepiej na testowym komputerze i uruchomic system z live_cd na którym jest antywirus i sprawdzenie nim dysku z systemem.A potem dodatkowo sprawdzenie wagi plików
Co jak co ale zainstalowac sobie system nie wiadomo skąd to trochę ryzykowne.
Pewnie można trafić dobrze i nic sie nie stanie.Ale to tylko połowa szans.
Przeciętny użytkownik P2P jak już ściąga notlegal powinien mieć trochę oleju w głowie i przynajmniej sprawdzić hasze pobranego .iso i porównać je na stronie M$DN, lub podawali je np. na dobreprogramy albo xp net. Zawsze powinien brać pod uwagę, że czy to nowy system, czy to nowe programy mogą mieć podpięte wirusy. Tak było z jakimś buildem Beta Windowsa 7.

No bo typowe myślenie użyszkodnika P2P to zharatać z neta i od razu palić i instalować, by szybko mieć nowy system Smile

Hasze, sprawdzać hasze .iso!!! Grin

p!otr@$

Autopatcher do XP, który był legalny w sieci zawierał rokity. Cp tu pisać wiele, system mamy nie na dzień czy dwa, warto kupić moje zdanie, chociarz jade na piracie XP czekam na premiere w7 wtedy sie zdecyduje na kupno.

Jurek

ichito napisał(a):Tytuł z oryginalnego postu na Interii.
"Hakerzy w poszukiwaniu nowych ofiar w sieci P2P udostępnili zarażony backdoorami i rootkitami plik instalacyjny Windows 7. Cyberprzestępcy ingerując w struktury systemu nie ograniczyli się do dodania jednego typu zagrożeń.
Spreparowany plik umożliwia zainfekowanie tysiącami różnych wirusów i trojanów, dzięki którym przeprowadzenie ataku jest łatwiejsze. Dystrybucja złośliwych programów pod przykrywką Windows 7 zagwarantowała hakerom obfite żniwo. (...) Na dzień dzisiejszy, z nieoficjalnych źródeł wiemy, że około 80 proc. nielegalnie udostępnianych w sieci P2P instalek nowego systemu operacyjnego Windows 7 posiada zaszyte oprogramowanie szpiegujące. (...)"
Cały artykuł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Albo to całkowita prawda...albo spiskowa teoria dziejów i chodzi bardziej o nakłanianie do kupowania instalki systemu z legalnych źródeł...oczywiście chodzi o pieniądze jak zwykle Smile


Wietrzę w tym artykule wpływ Microsoftu Smile
Być może zdarzają się takie przypadki ale nie wierzę w to, że 80% nielegalnych kopii jest spreparowana.
P!otr@$...nie bardzo rozumiem Twoja wypowiedź...mógłbyś jeszcze raz sformułować ją po polskuSmile?

p!otr@$

dowiedz się Autopatcher XP co to jest.
Autopatcher zawiera wszytkie dodatki, łaty, aktualizacje do windowsa, raczej zawierał bo Microsoft zakazał udostepniacte cudo. Poczatkowo mial pozwolenie od strony Microsoftu, lecz odroku 2008 zaprzestano legalnie prac w rozwijaniu tego projektuSmile
Głownie zawierał najwazniejsze krytyczne aktualizacje, zawiera to okolo 300 Mb, chyba ostatnia wersja byla z sierpnia czy wrzesnia roku 2008Wink
p!otr@$ napisał(a):dowiedz się Autopatcher XP co to jest.


Nie zrozumiałem sensu Twojej wypowiedzi...a nie określenia "Autopacher XP"Smile...na forum piszemy starannie a nie niedbaleSmile

p!otr@$

Autopatcher XP aktualizacja systemu, wprowadziła poprawki od MS dokładnie te same co pobiera update XP.
Cp tu pisać wiele, system mamy nie na dzień czy dwa, warto kupić moje zdanie, to zależy od ciebie czy zgadasz się z tym czy nie.
chociarz jade na piracie XP jak 99% na tym forum to chyba też nie trzeba tłumaczyć.
czekam na premiere w7 wtedy sie zdecyduje na kupno i tu też powinieneś nie mieć problemu.
Na wzór Autopatchera jest dostepny WinSPatcher dziala tak jak Autopatcher zawiera aktualizacje od Microsoftu, lecz nie jest az tak dobrze rozwiniety, posiada zdecydowanie mniej aktualizacji, lat od poprzednikaWink
A ja tam używam wersji Windows 7 Ultimate No-GRP i sobie chwale Wink
co doza odmiana na final legal nie wygląda
więc po co się chwalisz że masz piracką wersję
to forum tego nie uznaje
ja mam rc
Ja mam Windows 7 Enterprise RTM Tongue
Ja Windows 7 Professional z MSDN AA i jest naprawdę świetny. Ale zgadza się z tymi piratami - mój kolega miał taką "inną" wersję i była naszpikowana syfem - nie warto.
Autopatcher był od samego początku nielegalny, bo M$ i tak nieudostępnia zbiorczych łatek w formie jednej instalki, do tego dochodziły obce programy (chyba free). Raz to na oczy widziałem. Jeden wielki plik .exe. Wcale bym się niezdziwił, że tam ładowali wirusy Smile

Aktulaki to tylko z WU, chyba, że macie zaufaną osobę/grupę co robi czystą integralkę XP+łatki krytyczne Grin

Win XP, szczególnie Pro i tak jest najlepszym systemem jaki M$ stworzył póki co do tej pory, więc się nie chwalcie, że macie W7, bo ja też mam W7 Ultimate/Enterprise Evaluate i to w ten sam dzień miałem co wydali w M$, i tak mi nie przypadł do gustu, ale i tak siedzę na starym poczciwym XP Pro Smile Czekam na Windows 10 Grin podobna ma być 256 bitowy Cool
Stron: 1 2