SafeGroup

Pełna wersja: NIS 2010 na 6 miesięcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jeśli ktoś ma ochotę, jest promocja na NIS 2010 na 180 dni, wystarczy podać swój mail na tej stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Przyjdzie wam od razu na pocztę link, w który musicie kliknąć, by otrzymać klucz do programu, który przyjdzie w kolejnym mailu.Wiem, że pasuje do wersji angielskiej i niemieckiej na pewno, co do innych nie mam pojęcia.
Znacie moje zdanie na temat NIS 2010Smile...dlatego Ignatiusdorn...dziękuję bardzoSmile
Meir napisał(a):Znacie moje zdanie na temat NIS 2010Smile...dlatego Ignatiusdorn...dziękuję bardzoSmile

jakie jest twoje zdanie meir?
można wiedzieć, gdzie to przeczytać?
używałeś tego progsa, czego już go nie używasz?
Acha i jeśli komuś zależy, to radzę się pośpieszyć, bo promocja szybko zniknieSmile
Bardzo dobry pakiet porównywalny pod względem wykrywalności z KIS 2010...chociaż pozbawiony HIPS-a...całkowicie bezobsługowy,mniej obciążający kompa od Kaspra...
A Ci którzy uważają inaczej...nie posiadają żadnej wiedzy na jego temat...są do niegouprzedzeni lub bezpodstawnie sieją defetyzmSmile
Spokojnie Polak900...muszę wstać o 7.00...nie będę teraz dokonywał wyborówTongue
Meir napisał(a):Bardzo dobry pakiet porównywalny pod względem wykrywalności z KIS 2010...chociaż pozbawiony HIPS-a...całkowicie bezobsługowy,mniej obciążający kompa od Kaspra...
A Ci którzy uważają inaczej...nie posiadają żadnej wiedzy na jego temat...są do niegouprzedzeni lub bezpodstawnie sieją defetyzmSmile
Spokojnie Polak900...muszę wstać o 7.00...nie będę teraz dokonywał wyborówTongue


jak jest taki dobry to czego z niego zrezygnowałeś
Straszny z Ciebie dogmatyk Polak900Smile...zrezygnowałem,ponieważ mam manię zmieniania softówSmile
Nie ma co bić piany...zainstaluj sobie i potestuj wirusy z forum MBAM...wtedy będziemy dalej deliberowaćSmile
wiesz meir pytałem tylko z ciekawości a ty się mądrzysz bez potrzeby
co do nortona ale dzięki mam już zabezpieczenie, firma symantec jest dla mnie spalona
pozdro
Przykro mi,że tak to odebrałeśSad...kluczyki pasują do wersji PLSmile
Meir napisał(a):Przykro mi,że tak to odebrałeśSad...kluczyki pasują do wersji PLSmile


słuchaj znasz mnie że raczej się nie obrażam ani denerwuje na forum
więc spoko nic się nie stało
spokojnych słów
Skorzystam z tej promocji nie bede raczej uzywam, ale jak jakis kumpel znajomy z reala bedzie chcial to mu oddam. Do Kava mialem chyba 5 kluczykow zostalo mi 2, 3 oddalem znajomym bo cisneli na piracie, co chwila blokada keyow, nie moglem na to patrzec jak co pare dni blok wiec oddalem im keye i spokoj. Okej, wiec key do Nortona sie sprzydaWink
Czullo...możesz wracać do NIS-aTongue
Dobra nastukalem sobie 3 keye do do tego Nisa 2010 na kazdy emial jaki posiadamSmile Moze sie sprzydarzaSmile
wczoraj KIS zainstalowałem a tu dziś taka promocja,Co lepiej wybrać?
Dozamet1...nie chcę być złośliwySmile...ale jak masz dużo "polepszaczy" na kompie to zdecydowanie KIS...ale jak jesteś Grzecznym ChłopcemTongue...to ja bym łykał NISSmile
to wybieram opcje nr.1

Jurek

NIS jest lekki szybki, ładny i wraz z Sonarem dość skuteczny. W połączeniu z GeSWallem można mieć wygodny i wyjątkowo skuteczny zestaw.
Plusy Kisa nad Nisem: Bardzo mocny Hips ktorego Norton nie posiada, lepszy FWKisaSmile, Sandbox, mocnaheurystyka w AV, obszerne bazyzas Nisaladniejszy wyglad moim zdaniem, lekki, czeste aktualizacje oraz ulepszony Sonar 2. kazdy produkt ma swojeplusy i minusySmile
tylko ten jaskrawy zielony to mnie denerwuję w KIS jak włączę sandbox a do NISto po poprzednich wersjach nie mam aż takiego zaufania
hmm zielony kolorto firmowy znak Kasperskyego zielony , czerwony , i czarnySmile Do wszystkiego da sie przyzwyczaicSmile Najlepiej potestuj Kisa z miesiac pozniej z miesiac nowego Nortona zobaczysz mankamentyobu produktówSmile
Stron: 1 2 3