SafeGroup

Pełna wersja: Microsoft .NET Framework Assistant dodatek do Fx zagrożeniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Czy Fx zablokował Wam Microsoft .NET Framework Assistant?, poczytajcie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


No i jak tu lubić MS?
nie da się tej firmy lubieć, właśnie z tego powodu
ale jakoś wszyscy uzywaja ich systemow. Bo nie ma konkurencji niestety
z tym bym się nie zgodził że wszyscy
coraz więcej w dużych firmach jest maców np TVN
w armii amerykańskiej też przechodzą na macintoshe
windows szalej głównie w domach bo jest to jedyny system do giercowania
z mojego otoczenia parunastu znajomych przeszło na maci kupując używane lub nowe
więc coś ruszyło w tej sprawie.
poczekamy jak to się rozwinie
gdyby ceny sprzętu macowskiego spadły do rozsądnego poziomu to sytuacja się by bardzo zmieniła
nie ma co gdybac. Poki co hegemonie ma MS.
dlatego nie gdybam
zobaczysz że wydanie win 7 spowoduje zwiększenie użytkowników maców
już są testy które pokazują że nowy system appple jest szybszy od win 7 we wszystkimpoza graniem w gry
a niech zwieksza. Jesli popularnosc dwoch systemow bedzie na rownym poziomie, daj znac Grin
ja bym nie chciał tego żeby była na równym poziomie
a ja bym chcial. Nie ma nic lepszego niz konkurencja.

BTW pamietam jak 10 lat temu kupowalem pierwszy telefon. Ceny byly bardzo wysokie. 2,50 zł/min i 65 gr es. Dobrze że na rynku pojawila sie Heyah i Play, jest teraz duzo lepiej.
Mnie dokładnie w tym momencie Firefox je zablokował
Microsoft .NET Framework Assistant and Windows Presentation Foundation, all versions, for all applications. Reason: remote code execution vulnerability (see bug 522777).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Smile
No proszę alez pobudka.W lutym MS wrzucił poprawkę i nagle teraz "wrzask".Ba..zaraz potem mozilla podała jak to wypieprzyć.
Sorry ale to wygrzebane info ze smietnika.
Za "moich czasów",był taki dowcip.
- Kto wynalazł maszynke do golenia?
- Rosjanie...na śmietniku amerykańskiej ambasady.
....No comments
Zycho żaden wrzask, po prostu wczoraj Fx zablokował mi to i się tym zainteresowałem, cóż nie każdy musi się tym interesować, zresztą skoro wiedziałeś o tym od tak dawna to mogłeś nas o tym poinformować, ostatecznie osoby które używały Fx były przez te kilka miesięcy narażone na ataki.
Cytat: Zycho żaden wrzask

Tu nie chodzi o ciebie ale o "setki" linków googla,które sie niedawno pojawiły choc problem był juz znany od dawna.
A co do informowania?
Jest

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to dobrze by bylo we wlasnym interesie tam zajrzeć
Dzięki za link, teraz już będę tam zaglądał.
OCB? Miałem zablokowane 2 dni temu automatycznie oby dwa te dodatki, dziś patrzę w dodatki i Microsoft .NET Framework Assistant odblokowany, ten drugi Windows Presetation Fundation dalej zablokowany:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ty je nie blokuj a usuń.
Święte słowa, w pierwszym poście tego tematu w odsyłaczu jest opis jak wywalić Windows Presetation Fundation, a Microsoft .NET Framework Assistantto dzięki "łaskawości" MS można wywalić bez kłopotu.