SafeGroup

Pełna wersja: Returnil Virtual System 2010 tylko dziś Free
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wydaje się fajny ale zbytnio nie wiem o co w nim chodzi i jak to obsługiwać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Masz ten soft trochę opisany w tych wątkach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a jak dodać np.antyvrusa żeby aktualizacje nie były wymazywane?!I jeśliprzeniosę jakiś plik na inną partycję to ona po restarcie nie zniknie?
Skrobnij do ichito- on zdaje się używa tego softu na jednym z kompów.
Dozamet1 masz KIS 2010...po cholerę Ci Returnil?
Nie popadaj w paranojęSmile
wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że trzeba zainstalować go dzisiaj... a co np. jak ktoś wlanie format kompa? pewnie po ptakach...
kicha licencja tylko do końca listopada

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat: Nie popadaj w paranoję

Czemu sadzisz ze to paranoja.Bardzo wygodne narzedzie,oczywiście bez właczania skanera i dysku wirtualnego.
Wystarczy z prawokliku wejśc na ikona w trayu i kliknąć na Włącz i ma się świety spokój w trakcie łazenia po stronach ( w Safe System,w Preferencjach, trzeba zaznaczyć Wymaz wszystkie zmiany na dysku....).Po reebocie,w systemie jest tak jakby sie po nich nie łaziło.
P.S.
Do tego wystarczy wersja darmowa
Dlaczego Zbycho ? A chociażby dlatego,ze od kilku miesięcy proszęna tym Forum o podanie nazwy wirusa który przedostał się komukolwiek do systemu...i do dnia dzisiejszego nie uzyskałem odpowiedziSmile

Dajcie sobie spokój...idźcie lepiej z dziewczyną do kinaSmile

lunaticdreams

Meir napisał(a):Dajcie sobie spokój...idźcie lepiej z dziewczyną do kinaSmile



Heh ja na 3 się wybieram
Meir napisał(a):Dajcie sobie spokój...idźcie lepiej z dziewczyną do kinaSmile


ja bylem wczoraj.
No i bardzo dobrze....pozdrowienia dla DziewczynkiSmile
Jaki film ?

lunaticdreams

Meir napisał(a):No i bardzo dobrze....pozdrowienia dla DziewczynkiSmile
Jaki film ?


Dzięki,wiesz sam nie wiem jaki ,ja najbardziej poszedł bym na jakiś "sciene fiction"ale pewnie skończy się na komedii romantico .

sorry zamały ot
Cytat: Dlaczego Zbycho ? A chociażby dlatego,ze od kilku miesięcy proszę na tym Forum o podanie nazwy wirusa który przedostał się komukolwiek do systemu...i do dnia dzisiejszego nie uzyskałem odpowiedzi

Co ma piernik do wiatraka.
Ja dzieki temu nie musze sie przejmować klikaniem na dziwne linki.Nie musze czyscic historii,cokies,pamieci podrecznej i tym podobnych smieci.
Ne obawiam sie skryptów,wtyczek,kontrolek.Dysk systemowy rzadziej defragmentuje bo nie jest uzywany do zapisu.Same pozytywy.
a jak mnie pamiec nie myli to czullo miał niedawno problem z nieznana aplikacją hta.Jakos na ten dysk wlazła i sie uruchomiła.
U mnie szansa ze wejdzie jest nieporównanie mniejsza.
Co ty Zbycho !? Instalujesz Returnila,żeby:"Nie musze czyscic historii,cokies,pamieci podrecznej i tym podobnych smieci"
RozumiemSmile
zbycho napisał(a):
Cytat: Nie popadaj w paranoję

Czemu sadzisz ze to paranoja.Bardzo wygodne narzedzie,oczywiście bez właczania skanera i dysku wirtualnego.
Wystarczy z prawokliku wejśc na ikona w trayu i kliknąć na Włącz i ma się świety spokój w trakcie łazenia po stronach ( w Safe System,w Preferencjach, trzeba zaznaczyć Wymaz wszystkie zmiany na dysku....).Po reebocie,w systemie jest tak jakby sie po nich nie łaziło.
P.S.
Do tego wystarczy wersja darmowa


A jesli zrobie tak jak piszesz to usuną się chyba również aktualizacje antyvira?!
Dozamet1 napisał(a):
zbycho napisał(a):
Cytat: Nie popadaj w paranoję

Czemu sadzisz ze to paranoja.Bardzo wygodne narzedzie,oczywiście bez właczania skanera i dysku wirtualnego.
Wystarczy z prawokliku wejśc na ikona w trayu i kliknąć na Włącz i ma się świety spokój w trakcie łazenia po stronach ( w Safe System,w Preferencjach, trzeba zaznaczyć Wymaz wszystkie zmiany na dysku....).Po reebocie,w systemie jest tak jakby sie po nich nie łaziło.
P.S.
Do tego wystarczy wersja darmowa


A jesli zrobie tak jak piszesz to usuną się chyba również aktualizacje antyvira?!


musisz wykluczyć folder antywira, właśnie po to żeby uaktualnienia zostały po restarcie
to muszę utworzyć wirtualny dysk?
Cytat: to muszę utworzyć wirtualny dysk?

Nie.Wystarczy ze w zakładce Menadzer Plików zdefiniujesz te foldery w których sa zainstalowane aplikacje.
Ja tego nie robie,ponieważ uzywam returnila okresowo
no tez nie będę używał go cały czas
Stron: 1 2