SafeGroup

Pełna wersja: Test Eset Smart Security 4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, otóż ostatnio wpadłem na pomysł żeby zrobić tzw "Review" programu antywirusowego jak np. mrizos, albo languy99 po polsku.
Więc jest to mój pierwszy film tego typu więc prosiłbym o wyrozumiałość Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eru..widzę,że używasz bardzo zacnego systemikuSmile
Możliwe, że to tylko na testy ten system kolega wybrał...
Bo jak widać w pasku jest podajże ikonka VMMare, czy jakoś tak Grin
Testy oczywiście były robione na Maszynie Wirtualnej pod VMware Wink System wybrałem Windows MX 8.1
Ale powiem szczerze, że kiepawy ten test ;P Mówiłeś, jakbyś nie zjadł śniadania Grin
Straight''art...ludzie o różnych godzinach jedzą śniadanie...poza tym może Chłopak się relaksował w mieście i wrócił nad ranem na bazęTongue?
Eru napisał(a):Testy oczywiście były robione na Maszynie Wirtualnej pod VMware Wink System wybrałem Windows MX 8.1


czyli pirat, niezły jesteś
Polak900-tak jak 87% PolakówSmile
tak ale to forum nie toleruje podobno jawnego piractwa
W teście baza sygnatur nie była aktualna (była z 13.08.2009r.), no chyba że wtedy nagrywałeś filmik Grin Jak próbowałeś ją zaktualizować ręcznie to się nie dało bo proces aktualizacji przebiegał właśnie w tle.
No wiem, lecz potem jak zatrzymałem filmik (nie pamiętam która minuta Wink) się zaktualizował, lecz nawet po nich miał problemy ze znalezieniem wszystkich szkodników.
Eru mów trochę głośniejSmilejest ok jak na pierwszy raz.
co do samego testu to bardzo dobra inicjatywa
Eru podaj na PW linki do tych wirków, którymi tesotwałeś ESET. Przetesuję nimi Pandę IS 2010 Grin
Mnie też możesz podać. Ale w rarach max 20 MB. Niestety, ograniczenia mailowe Sad
Plati, będziesz tesował Avirkę ?
tak....
no to trzeba odświeżyć temat bądż nowy założyć o testowaniu
Proponuję, żeby ktoś założył temat Tongue I potestujemy te nasze produkty, które dostaliśmy ;D
Ja jednak nie będę testował, bo te wiry są ze znanego forum.
Stron: 1 2 3