SafeGroup

Pełna wersja: Opóźnianie startu systemu i pamięciożerność Antivira.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, to mój pierwszy wpis na tym Forum. Od ok. roku używam Antivira i jestem zadowolony. Do tej pory pracowałem na W98, teraz mamświeżego XP, Kerio i świeżo ściągniętego i zainstalowanego Antivira. Komputer to Celeron 466
1- System z AV ładuje się aż 15s dłużej niż bez niego i przed całkowitym załadowaniem wszystkiego nic nie mogę zrobić, tylko oglądać niebieską planszę "Zapraszamy". Na dodatek nie wyświetla się okno powitalne Antivira. Czy u was też tak jest? Może nowa wersja AV tak ma?
2- Proces Avguard.exe zajmuje 1,5Mb, ale rezerwuje aż 50MB. Czy to nie za dużo?
3 miesiące temu stawiałem kumplowi XP i dość szybko pojawia się pulpit, można coś już uruchamiać, podczas gdy Antivir doładowuje się w tle i wyświetla swoją planszę startową. Komputer to też rupieć P 333.
Czy np. Bootvis tu może pomóc? A może wgrać jakąś starszą wersję Antivira? Tylko skąd?
Krzylo napisał(a):1- System z AV ładuje się aż 15s dłużej niż bez niego

Masz Widowsa po to żeby Cię szybko włączał czy żeby na nim pracować ? Wiesz ile włącza mi się w pracy Windows 2000 ? 3 Minuty...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]