SafeGroup

Pełna wersja: Dlaczego Snow Leopard jest lepszy od Windows 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Miłej lektury i pozdrowienia dla użytkowników Snow Leoparda Smile
bez przesady - widzieliście końcowe wyniki? z resztą nie wiem czym się tak wszyscy zachwycają nad tym systemem - mam 2 znajomych, którzy z niego korzystają ale mnie on jakoś nie przkonuje - z resztą apple czerpie sporo z linuksa, żeby nie powiedzieć kradnie.

adam_993

A co kradną?
Bez przesady Ratatui:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Miłej lekturySmile...z naciskiem na komentarzeSmile
adam_993 napisał(a):A co kradną?


wystarczy spojrzeć chociażby na GUI - KDE Smile

adam_993

Czy ja wiem? Plasmoida to na pewno tam nie znajdę.
co tu dużo pisać Snow leo jest zdecydowanie szybszy niż win 7 w codziennym użytkowaniu
ale różnica pomiędzy systemami jest już naprawdę znikoma
oba systemy mam i używam.
snow leo wypada lepiejod windowsa pod względem udogodnień i ułatwień poza tym w SL można praktycznie wszystko zrobić bez instalowania dodatkowych programów.

jak wojenka to wojenka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


hihihihi trust meSmile
polak900 napisał(a):(...)

jak wojenka to wojenka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


hihihihi trust meSmile


Apropos nowych reklam Apple - totalnie sie nie popisali mam tu na mysli marketingowy punkt widzenia, dlaczego? Otoz MS pokazuje praktyczne zastosowanie swoich systemow, rozni ludzie, rozne sytuacje zyciowe plus przedstawienie konkretow - zalet.
Co robi Mac? - Dwoje (w porywach troje) osob, sterylne tlo, brak odniesienia do roznic miedzy systemami, zastosowania w codziennym zyciu. Tylko typowe dla fanboy''stwa - nawiazanie do bledow z przeszlosci i pewnosc ze na swiecie moze byc tylko jeden warty uwagi system.
Oprocz tego w jednej z reklam wysmiane sformulowanie MS - "teraz bedzie inaczej, zaufaj mi".
Prawde mowiac predzej zaufalbym wlasnie osobie ktora wyglada jak MS guy - inteligentnie (sprawia takie wrazenie) w garniturze, niz gostkowi ktory ubrany jest tak jakby dopiero co jezdzil na desce, z ktorej zszedl zeby wziac udzial w reklamie.

Dla kontrastu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie twierdze ze Windows 7 jest lepszy od Mac''a, nie twierdze rowniez ze Mac jest lepszy od Windows 7, oba systemy sa dobre i nie warto toczyc bezsensownej wojny do ktorej Apple naklania w swoich dziecinnych reklamach - ktory system jest lepszy. Tutaj Apple pokazalo wg. mnie kompletny brak klasy, bawiac sie w tego typu wojenke.

adam_993

Leo. Nieźle.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:d
Creer napisał(a):
polak900 napisał(a):(...)

jak wojenka to wojenka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


hihihihi trust meSmile


Apropos nowych reklam Apple - totalnie sie nie popisali mam tu na mysli marketingowy punkt widzenia, dlaczego? Otoz MS pokazuje praktyczne zastosowanie swoich systemow, rozni ludzie, rozne sytuacje zyciowe plus przedstawienie konkretow - zalet.
Co robi Mac? - Dwoje (w porywach troje) osob, sterylne tlo, brak odniesienia do roznic miedzy systemami, zastosowania w codziennym zyciu. Tylko typowe dla fanboy''stwa - nawiazanie do bledow z przeszlosci i pewnosc ze na swiecie moze byc tylko jeden warty uwagi system.
Oprocz tego w jednej z reklam wysmiane sformulowanie MS - "teraz bedzie inaczej, zaufaj mi".
Prawde mowiac predzej zaufalbym wlasnie osobie ktora wyglada jak MS guy - inteligentnie (sprawia takie wrazenie) w garniturze, niz gostkowi ktory ubrany jest tak jakby dopiero co jezdzil na desce, z ktorej zszedl zeby wziac udzial w reklamie.

Dla kontrastu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie twierdze ze Windows 7 jest lepszy od Mac''a, nie twierdze rowniez ze Mac jest lepszy od Windows 7, oba systemy sa dobre i nie warto toczyc bezsensownej wojny do ktorej Apple naklania w swoich dziecinnych reklamach - ktory system jest lepszy. Tutaj Apple pokazalo wg. mnie kompletny brak klasy, bawiac sie w tego typu wojenke.


masz racje creer wojenka ta jak i inne wojny jest bez sensu win 7 i osx spokojnie mogą żyć symbiozie gdyby nie taki powalony jobs Smile np ballmer
oni nakręcają spirale zła tylko po to żeby ludzie zakupili ich systemy