SafeGroup

Pełna wersja: Sandboxie Test PL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziesiąty filmik, tym razem testowany jest Sandboxie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dobra robotaSmile sandboxie naprawdę dobra rzecz i do tego za friko.
aby na pewno za free?
faktycznie - nie jest - dożywotnia licencja za 26 euroSmile wydawało mi się, że gdzie u nas na forum czytałem, że po prostu po 30 dniach wyskakuje tylko przypomnienie ale można dalej korzystać... a może mam coś z pamięcią? w końcu już ten sędziwy wiekGrin

Jurek



Tych wpisów w rejestrze nie byłoby, gdybyś jeszcze przed skanem, zrestartował system Smile
można korzystać część funkcjonalności jest tylko niedostępna
dobra robotaSmile

adam_993

Czekam jeszcze na Risinga
mam pytanie co do Uruchamianych programów w Sandboxie czy zostawić uruchanie przeglądarki czy coś jeszcze uruchamiać w piaskownicy?

Jurek

bierni86 napisał(a):faktycznie - nie jest - dożywotnia licencja za 26 euroSmile wydawało mi się, że gdzie u nas na forum czytałem, że po prostu po 30 dniach wyskakuje tylko przypomnienie ale można dalej korzystać... a może mam coś z pamięcią? w końcu już ten sędziwy wiekGrin


Dawniej przez 30 dni Sandboxie była w pełni funkcjonalna. Teraz przez okres triala nie ma baneru reklamowego ale nie można także dodawać programów, które będą się automatycznie uruchamiać w piaskownicy np. programy pocztowe, komunikatory itp. Trzeba je uruchamiać prawoklikiem.
Program wbrew pozorom nie został stworzony do testowania nieznanego oprogramowania, lecz do ochrony przed wirusami. Najpierw to była tylko przeglądarka Microsoftu a teraz mogą to być wszystkie programy łączące się z netem, dyski i napędy.
W przeglądarkach można zapisywać zakładki a nawet konfigurację, jeżeli się zezwoli na dostęp do profilu.
na darmowej wersji jest ten minus że programy nie są automatycznie w nim otwierane