SafeGroup

Pełna wersja: Ninite oszczędzi dużo twojego czasu!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po czystej instalacji Windows 7 lub innego systemu operacyjnego warto skorzystać z aplikacji Ninite. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu.

Wystarczy że twój komputer ma połączenie z internetem, abyś mógł wejść na stronę Ninite. Po co? To proste: z serwisu Ninite wybierasz spośród wielu popularnych aplikacji te, które zazwyczaj pobierasz po instalacji systemu. Ninite stworzy program instalacyjny i wszystkie te programy zainstaluje za ciebie. W tym czasie możesz zrobić sobie kawę, wrócić i zobaczyć, że ulubione narzędzia są gotowe do pracy. Nie musisz już po każdy program udawać się na stronę producenta, pobierać go i instalować oddzielnie.

Obecnie Ninite obsługuje popularne przeglądarki, takie jak Firefox, Chrome czy Opera, jak również wiele przydatnych narzędzi, jak Skype, Thunderbird, VLC, Paint.NET, GIMP, IrfanView, OpenOffice, Foxit Reader, AVG, Avast, Dropbox, CCleaner czy Notepad++. Osobiście zaoszczędziłem sporo czasów i ew. nerwów - wybrałem z Ninite 15 programów i zainstalowały się bez trudu.

Co więcej, Ninite troszczy się także o to, by podczas instalacji poszczególnych narzędzi wybierać tylko ich najnowsze wersje. Dodatkowo użytkownicy mogą sugerować twórcom serwisu programy, jakie warto dodać do Ninite.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


mi tam brakuje tylko comodo i aviry Grin
A i dodaj, że wszystko wrzuca do C:/Program Files Grin

Jurek

mateusXz napisał(a):A i dodaj, że wszystko wrzuca do C:/Program Files Grin


Tylko co tam jeszcze wrzuci Ninite, to za bardzo nie wiemy Grin