SafeGroup

Pełna wersja: 0-Day Threats - Anti-Malware.ru - test - 11/2009
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Najnowszy test (2 listopada 2009) dotyczacy skutecznosci rozwiazan zabezpieczajacych w przypadku nowo powstalych zagrozen ''0-day Threats'':

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

adam_993

Reklama...
reklama bo?Kasper bardzo dobrze zawsze avira wygrywała
Dw pierwsze wiadomeSmile Ładnie kaspersky, zaskoczony jestem wysoka pozycja Comodo, lecz gdy go miałem z wbudowanym cisem często się aktualizował, szybko reagowali nawet na nowe zagrożenia. Slabo Bitdefender, Panda, i Mcaffe mogli by się bardziej przyłożyćSmile

adam_993

Nie o to mi chodzi.
Czemu przy DW jest gwiazdka? Dlaczego mieszają AV i DW?
tylko 36 próbek troche mało
Bo co by nie wyszlo to tak kazdego wira zablokuje. Dla tego programu nie ma problemow zablokowaniewira z 0-day. Tam nie ma baz Av w postaci sygnatur, pewnie dlatego z gwiazdka, na innej zasadzie dziala od pozostałych programów.Smile

adam_993

Dla mnie bezsens testować ciężarówkę i malucha np. na możliwości transportowe.

lunaticdreams

ciekawe czemu nie węzili pod uwagę także GESWALLA ale prawdopodobnie wypadł by tak samo jak DW
Gwiazdka oznaczyli programy HIPS biorace udzial w tescie tj. DefenseWall HIPS 2.56 i Safe''n''Sec Personal 3.5.0.490

adam_993

Bo GW nie jest rosyjski Grin
Pewnie takSmile Ciekawe czy testowali Sadboxa w kasperskym??

adam_993

Ale i tak jestem pod wrażeniem Kasperskiego. Jak go miałem, to nawet w weekend się aktualizował.
gratulacje dla testerów potrzebowali aż 3 i pół miesiąca na zebranie i przetestowanie 36 próbek przez tak długi czas mogli dowolnie zmanipulować wynik

lunaticdreams

adam_993 napisał(a):Bo GW nie jest rosyjski Grin


GrinGrinGrinGrinGrin zapewne tak ,czyli test jest wiarygodny............................
na 1%TongueTongueTongue

Jurek

Kolejny test w którym bardzo dobrze wypada Comodo. Czy testowano także hipsy w pakietach i sandboxa w Kisie? Jeżeli nie, to test nie jest rzetelny w porównaniu DW z pakietami.
Jurek napisał(a):Kolejny test w którym bardzo dobrze wypada Comodo. Czy testowano także hipsy w pakietach i sandboxa w Kisie? Jeżeli nie, to test nie jest rzetelny w porównaniu DW z pakietami.


Tak, to rowniez testowano, dodatkowo, wszystkie pakiety testowane byly na domyslnych ustawieniach.

Tabelka z wynikami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dziwny teścik nawet strony w większości nie działają a jak już działają to nic groźnego na nich nie ma tak że wyniki sobie z kosmosu mogli wziąć
zord napisał(a):dziwny teścik nawet strony w większości nie działają a jak już działają to nic groźnego na nich nie ma tak że wyniki sobie z kosmosu mogli wziąć


Takie strony zazwyczaj nie maja dlugiego okresu waznosci, np. jeszcze godzine temu moglo cos tam byc, a teraz jest czysto.

Jurek

Creer napisał(a):
Jurek napisał(a):Kolejny test w którym bardzo dobrze wypada Comodo. Czy testowano także hipsy w pakietach i sandboxa w Kisie? Jeżeli nie, to test nie jest rzetelny w porównaniu DW z pakietami.


Tak, to rowniez testowano, dodatkowo, wszystkie pakiety testowane byly na domyslnych ustawieniach.

Tabelka z wynikami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Trudno uwierzyć w to, że Host Protection Outposta na maksymalnych ustawieniach wypadłby aż tak tragicznie słabo (39%). Nie jest to możliwe!HIPS i sandbox w KIS też przypuszczam, że osiągnąłby lepszy rezultat.
Stron: 1 2 3