SafeGroup

Pełna wersja: Rising Internet Security 2009 Test PL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szesnasty test. Program testowany to Rising Internet Security 2009 - więcej tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No program dobry na podstawie tego testu. Wygład mi się też podobaSmile
zastanawia mnie jedno, jak śledziłem ten twój test dało się zauważyć że miałeś 3 czy 4 linki z tym samym wirusem
myślę że program nie powinien dostać oceny 8.5, zasłużył co najwyżejna 6 punktów tylko z tego powodu

Jurek

polak900 napisał(a):zastanawia mnie jedno, jak śledziłem ten twój test dało się zauważyć że miałeś 3 czy 4 linki z tym samym wirusem
myślę że program nie powinien dostać oceny 8.5, zasłużył co najwyżejna 6 punktów tylko z tego powodu


Powtórzę pytanie. Czy na pewno wszystkie wirusy z linków, są wykrywane w stu procentach przez MBAM?
Jurek napisał(a):
polak900 napisał(a):zastanawia mnie jedno, jak śledziłem ten twój test dało się zauważyć że miałeś 3 czy 4 linki z tym samym wirusem
myślę że program nie powinien dostać oceny 8.5, zasłużył co najwyżejna 6 punktów tylko z tego powodu


Powtórzę pytanie. Czy na pewno wszystkie wirusy z linków, są wykrywane w stu procentach przez MBAM?


Masz tutaj odpowiedź

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]