SafeGroup

Pełna wersja: Test AV od chip.de
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Norton na czele, Yevgeny daleko daleko dopiero na 8Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

spoko teścik
ciekawe dlaczego porównują nis do np aviry free
wersja premium jest lepsza bo ma webscaner
tak czy inaczej norton bardzo ładnietak trzymać
chociaż ja za dużo złego od Symanteca doznałem raczej nie wrócę do ich produktu

Jurek

Tego typu testy a w szczególności KŚ i PC Word, to jak porównanie Malucha do Ferrari w złączniku Grin
No tak, kolejny test z cyklu, że tylko płatne programy są najskuteczniejsze, ale dziwne, że Niemcy nawet Aviry nie oszczędziliSmile Na marginesie, w niemieckim Chipie jest promocja na Online Armor 4, jakby kogoś interesowałoSmile
Avira nie potrzebuje takiej reklamy (test w tanim czasopiśmie). U mnie na uczelni praktycznie każdy kto korzysta z windy ma zainstalowaną Avirę, niektórzy też Sophos-a (kompy na uczelni i niektórzy wykładowcy) bo uczelnia ma podpisaną jakąś umowę czy coś. Z resztą to chyba był jak zawsze test sponsorowanySmile Na chip.de Avira jest najczęściej pobieranym AV, z kolei na cnet.com ustępuje pierwszeństwa tylko AVGSmile.
a co sądzicie o tym teście?? też z niemiec ale wyniki całkiem inne

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

barteq7 napisał(a):a co sądzicie o tym teście?? też z niemiec ale wyniki całkiem inne

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Wyniki tego testu podajemy w dziale pogaduchy w temacie pogawędki polukaj a zobaczysz zamieszczane przez nas linki systematycznie. Test jest przeprowadzonyprzez austriacka organizację liczących się więc test można powiedzieć dość wiarygodnySmile