SafeGroup

Pełna wersja: Promo z GP na ArcaVir 2010 System Protection na 180 dni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z dzisiejszym Dziennik''iem Gazeta Prawna dołaczony jest program antywirusowy ArcaVir 2010 System Protection.

Pakiet zapewnia 180 dni pełnej ochrony antywirusowej. Uwaga! Pakiet należy zainstalować w ciągu 180 dni od daty zakupu.

Na płytce są 2 wersje programu 32 i 64 bitowe.

Dodatkowo zamieszczony jest:

- ArcaNix - samodzielny system pozwalający na uruchomienie komputera (np. w przypadku awarii systemu), przeskanowanie wszystkich jego zasobów i usunięcie infekcji. Oparty jest na linuxie.

- ArcaMicroScan - program umozliwiający szybki i kompletne sprawdzenie zasobów komutera pod katem zagrożeń i wyleczenie ewentualnych infekcji.

Systemy: od XP do 7 (32 i 64 bit)

Więcej info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Koszt gazety z programem: 5.99 PLN

Jurek

Nie wiem ile by mi musieli zapłacić żebym zainstalował to badziewie Tongue
Kosztuje ono prawie 220 zł. To jeden z najdroższych a zarazem najgorszych pakietów zabezpieczających na świecie.
Teraz powinien być lepszy bo wymieniają się próbkami z innymi labami więc powinno w małym % zaprocentować, lecz do czołówki pewnie dalej im brakuje dość sporo.

Jurek

LikwidatoR napisał(a):Teraz powinien być lepszy bo wymieniają się próbkami z innymi labami więc powinno w małym % zaprocentować, lecz do czołówki pewnie dalej im brakuje dość sporo.


Czasem wrzucam wirusy na Jotti i niestety nadal jest słabo. Nie to jest jednak największym problemem, ale stosunek bardzo wysokiej ceny do niskiej jakości.
Gdy istniało jeszcze forum ArcaBitu, które zostało bez uprzedzenia usunięte, ponieważ pojawiało się coraz więcej trafnych i negatywnych uwag, to eksperci zawsze twierdzili, że ich produkty są znakomite, tylko ocena userów i jakość testów antywirusowych jest niewłaściwa.
Dlaczego więc TPSA bardzo szybko wycofała się ze sprzedaży internetu z ArcaVirem?
Brakuje im po prostu ludzi wyspecjalizowanych , nie posiadają pewnie tak rozbudowanego Labu jak Avira, Kaspersky itp. Poza tym ArcaBit nie ma innych placówek , filii w innych państwach gdzie nie ma od nich też pomocy. Siedziba raczej jest tylko jedna w Polsce. Firma jest za mała, kasy mniej na solidne technologie więc jak produkt ma być górą i walczyć z czołówką. Jak będą przekraczać granice 90% wykrywalności to na nich możliwości to będzie gitSmile Marek ArcabIt powinien nam powiedzieć ile ludzi tam robi , ja stawiam ,że około 100. Avira jak ktoś kiedyś wspomniał 300. Kaspersky posiada 1500 ludu, ma rozbudowaną sieć więc ma kto robić nad produktem , symantec też ma bardzo dużo specjalitów . Problem ArcaVira polega ,że za mało mają ludzi, specjalistów , aby stworzył nice produkt i nie posiadają takich funduszy skąd mają brać kasę jak mało kto kupuje ich produktSmile

Jurek

LikwidatoR napisał(a):Brakuje im po prostu ludzi wyspecjalizowanych , nie posiadają pewnie tak rozbudowanego Labu jak Avira, Kaspersky itp. Poza tym ArcaBit nie ma innych placówek , filii w innych państwach gdzie nie ma od nich też pomocy. Siedziba raczej jest tylko jedna w Polsce. Firma jest za mała, kasy mniej na solidne technologie więc jak produkt ma być górą i walczyć z czołówką. Jak będą przekraczać granice 90% wykrywalności to na nich możliwości to będzie gitSmile Marek ArcabIt powinien nam powiedzieć ile ludzi tam robi , ja stawiam ,że około 100. Avira jak ktoś kiedyś wspomniał 300. Kaspersky posiada 1500 ludu, ma rozbudowaną sieć więc ma kto robić nad produktem , symantec też ma bardzo dużo specjalitów . Problem ArcaVira polega ,że za mało mają ludzi, specjalistów , aby stworzył nice produkt i nie posiadają takich funduszy skąd mają brać kasę jak mało kto kupuje ich produktSmile


Dlaczego więc Słowacy, którzy są małym krajem, potrafili zrobić antywirusa na najwyższym światowym poziomie a forum Esetu nadal istnieje, pomimo także negatywnych uwag?
To jest trochę podobnie jak z polską piłką nożną, polityką, edukacją, służbą zdrowia, czy przemysłem motoryzacyjnym. Szkoda gadać Sad
Tak, alepracuje tak czy siak 3 razy więcej ludu w esecie i eset ma inne oddziały więc ArcaVir ma nawet do eseta w plecy. Nic się zdało podebranie pracownikówod Mksa. Sądzę ,że nie to ,że mają mniej pracowników to są słabsi ponadto. Najlepsi polscy specjaliściwyjechali za granice i pracująu zachodniej konkurencji za lepszą kasę. Sam widzisz nie ma kto robić, łapać wiry w arcabicie jak wydaja tylko 1 aktualizacje dziennie to jest pierwszy z brzegu przykład.
Więc jacy ludzie taki produkt prosteWink

Jurek

LikwidatoR napisał(a):Tak, alepracuje tak czy siak 3 razy więcej ludu w esecie i eset ma inne oddziały więc ArcaVir ma nawet do eseta w plecy. Nic się zdało podebranie pracownikówod Mksa. Sądzę ,że nie to ,że mają mniej pracowników to są słabsi ponadto. Najlepsi polscy specjaliściwyjechali za granice i pracująu zachodniej konkurencji za lepszą kasę. Sam widzisz nie ma kto robić, łapać wiry w arcabicie jak wydaja tylko 1 aktualizacje dziennie to jest pierwszy z brzegu przykład.
Więc jacy ludzie taki produkt prosteWink


MKS w latach 90 - ych był znakomitym moim zdaniem programem antywirusowym. Dlaczego więc nastąpiło rozbicie na ArcaBit i MKS? Ponieważ my tylko wszystko potrafimy spier..lić
FaktWink Ciekawi mnietylko ile ArcaVir ma w bazie malware ,że wykrywa na poziomie średnio 85% a ile pracowników dokładnie tam pracuje. Mam nadzieje ,że Marek nam odpowie bo tam w końcu pracuje. Ma możliwośćspytania się kolegów z pracySmile
W sumiesą dość hojni ,że dają produkt na 180 dni mimo ,że nie jest najwyższych lotów Tongue

Jurek

LikwidatoR napisał(a):W sumiesą dość hojni ,że dają produkt na 180 dni mimo ,że nie jest najwyższych lotów Tongue


Byliby hojni gdyby tak jak wiele firm antywirusowych, udostępnili darmowego AV a ich produkty były tańsze a nie droższe od konkurencji. KIS 2010 jest prawie o sto złotych tańszy odArcaVir 2010 System Protection Smile
Miejmy nadzieje,żekiedyś w najbliższej przyszłościobniżą cenę do oferowanej jakości produktu lub ulepszą produkt by był warty takich pieniędzy za które żądają Smile
Apropo labów znacie może adres labu avasta!? Szukałem i nie znalazłem a czasem przydałoby im się coś wysłać.

adam_993

Chyba <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->