SafeGroup

Pełna wersja: ArcaBit ma VB100!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie.
Dowód na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(po zalogowaniu)
Kurcze a chciałem pierwszy o tym napisać Smile

lunaticdreams

Gratuluję
Ktoś może wrzucić screena? Marek_arcabit gratuluję Smile A jak to się przełoży na skaner zmontowany wspólnie z DP?
marek_arcabit napisał(a):Kurcze a chciałem pierwszy o tym napisać Smile


że Ty nie zdążyłeś to pikuś, ale nic nie ma na stronie Arcabitu.
No też tam byłem...myślałem, że będą wyniki, a tu kiszka Sad
No ładnie Smile
Podrzucam szybkiego screenshota, a na skaner przełoży się to w ten sposób, że jego rozwiązania są oparte na tych stosowanych przez nas w wersji 2010, która pomyślnie przeszła testy.
Dzięki za screena...czemu jednak nie był testowany na XP?...tak mi na to wygląda...
Mała sugestia...podajcie tę informację z obrazkiem od razu na DP...oj będzie sporo zamieszania Smile
Ichitooni testują co test na innej platformie co 2 miesiące. W następnym teście będzietestowany XP lub inna z wymienionych platform czyli może być i Vista, Windows Serwer 2003 czy 2008Smile
Przy okazjisą przeprowadzone ze standardowym testem testy RapSmile

Jurek

Pisałem już o tym wcześniej, że VB w teście "100" obniżył trochę porzeczkę i właściwie wszystkie AV przechodzą go w niektórych systemach. Gdyby Arca zaliczyła pięć a nie tylko jeden, toby już było coś. Zobaczymy jakie będą szczegółowewyniki w wykrywalności w teście długoterminowym Smile:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek napisał(a):Pisałem już o tym wcześniej, że VB w teście "100" obniżył trochę porzeczkę i właściwie wszystkie AV przechodzą go w niektórych systemach. Gdyby Arca zaliczyła pięć a nie tylko jeden, toby już było coś. Zobaczymy jakie będą szczegółowewyniki w wykrywalności w teście długoterminowym Smile:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



... no właściwie to nie wiem co powiedzieć, może " buuuu..."
albo: "jeśli fakty przemawiają na moją niekorzyść - tym gorzej dla faktów"

ciesz się chłopie przez chwilę! (do następnego testu?)
Jurek napisał(a):Pisałem już o tym wcześniej, że VB w teście "100" obniżył trochę porzeczkę


Mozesz podac zrodlo tych rewelacji ?
Jeśli obniżenie poprzeczki polega na wprowadzeniu nowocześniejszejmetodologi testu to ciekawie. OstatnioIkarus w przedostatnim teście nie wykrył z listy Wildlist ponad 3000 sampli więc widać jak obniżyliWink

Jurek

LikwidatoR napisał(a):Jeśli obniżenie poprzeczki polega na wprowadzeniu nowocześniejszejmetodologi testu to ciekawie. OstatnioIkarus w przedostatnim teście nie wykrył z listy Wildlist ponad 3000 sampli więc widać jak obniżyliWink


Wiele firm produkujących słabsze AV, płakało, że test VB100 jest niesprawiedliwy. Dokonano zmian i teraz nawet ArcaVir zaliczył jeden z pięciu. Czy to jest efekt wprowadzenia nowoczesnej metodologii? Smile Dla mnie ważniejszy jest długoterminowy test VB na wykrywalność. Jeżeli jakiś AV osiąga w nim wynik powyżej 90%, to znaczy, że jest bardzo dobry. Ostatnio taki wynik osiągnęły: GData, Avira i Kaspersky. Ciekawe, czy ArcaBit w ogóle w nim wystartuje?
ArcaBit ? Bałbym się włączać kompa z tym fajansem...a co dopiero użytkowaćTongue
Każdy jest zobowiązany w startach testu RAPSmile jeśli zapisany jest do testów VirusBulletin więc ArcaBita zobaczyszSmile chyba ,że się wypiszą z testówSmile

Jurek

LikwidatoR napisał(a):Każdy jest zobowiązany w startach testu RAPSmile jeśli zapisany jest do testów VirusBulletin więc ArcaBita zobaczyszSmile chyba ,że się wypiszą z testówSmile


No nie wiem. W screenie wstawionym przez Ratatuiego występuje tylko 9 antywirusów. Nie ma tam nawet króla VB100 Noda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurekznam ten test i wtedy Ratatui przedstawił 9 najlepszych wyników. Były Av coosiągały wyniki 60-70% między innymi był wśród nich Nod

Jurek

LikwidatoR napisał(a):Jurekznam ten test i wtedy Ratatui przedstawił 9 najlepszych wyników. Były Av coosiągały wyniki 60-70% między innymi był wśród nich Nod


Daj linka lub screena.
Stron: 1 2