SafeGroup

Pełna wersja: DriveSentry 3.4 Test PL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Więcej na blogu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek

Eru napisał(a):Więcej na blogu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



To jest behawioralny HIPS zsandboxemi chyba jeszcze AV. Ciekawe jak z FP, obciążeniem systemu i czy jest skuteczniejszy od ThreatFire.
Na kilkanaście wirusów jednego rootkita przepuścił.
nie przepuscil wszystko jest w temp

Jurek

czullo napisał(a):nie przepuscil wszystko jest w temp


Przepuścił do: C:\Users\Eru\AppData\Local\Temp\1341.tmp
Twoja wiedza związana z systemem Windows mnie załamuje, poczytaj co to jest Katalog Temp później się wypowiadaj.

lunaticdreams

katalog plików tymczasowych które są kasowane po restarcie
Panowie...na mój laicki gust, bo programu nie znam, powiem tak - jeśli zbiornik powiedzmy na wodę przepuścił choć jedną kroplę, to według ogólnie panujących poglądów jest nieszczelny. Skoro program wypuścił niechciany plik do systemu, jest taki sam "dziurawy". Pliki temp są kasowane po restarcie, ale jak się przeczyta wypowiedzi niektórych użytkowników, to widać że nie zamykają swoich komputerów tylko je np. usypiają - i tak przez dłuższy czas czyli np. kilka dni. W tym czasie plik wciąż jest i może spokojnie nabroić. Zgadza się?

lunaticdreams

ja nigdy nie usypiam kompa,zawsze wyłączam
widzę znów kłótnia a racji nie macie pliki z folderu temp nie kasują się po restarcie Tongue
Nie kasująjak bedzię siedział tam malware to po resie kompa dalej tam siedzi Smile

lunaticdreams

a u mnie się kasują..................może dlatego że mam hardening systemu...........dodatkowo po zamknięciu przeglądarek kasują mi się ciasteczka,itd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

przy wyłączaniu kompa czyści się temp,i td
No ja mam inaczej res kompa nie pomoże, aby pliki temp cache przeglądarkiznikły. Ccleanerem czyszczę takie śmieci i jest gitSmile
Panowie...z całym szacunkiem...skończcie już tę pyskówkę. To niczemu nie służy i zaczyna być żenujące.
Skończcie tą żałosną kłótnię albo kontynuujcie na pw/gg nie tutaj.
A ja powiem wam tak, następne wasze wymiany zdań (niekulturalne) skończą się dla was obojga źle, bo takie sprawy to macie załatwiać PW/GG a nie robić burel i kłócić się który jest mniej inteligentny.
adam_993 napisał(a):Ciekawe ile dostałeś za reklamę Plusa w teście, Smile.


Niestety nic Grin