SafeGroup

Pełna wersja: Skąpiec: 10 najczęściej kupowanych antywirusów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oto szczegółowa lista najczęściej kupowanych antywirusów:

1. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
2. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
3. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
4. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
5. Eset NOD32 Antivirus System - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
6. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
7. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
8. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 36-miesięczna
9. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
10. Eset NOD32 Antivirus System - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dozamet1 napisał(a):Oto szczegółowa lista najczęściej kupowanych antywirusów:

1. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
2. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
3. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
4. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
5. Eset NOD32 Antivirus System - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
6. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
7. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
8. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 36-miesięczna
9. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
10. Eset NOD32 Antivirus System - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



hehe czytałem to dziś, miałem nawet wsadzić newsa na forum , ale zmieniłem zdanie. Ciekawe wyniki w sumieWink Nortonik na czeleSmile

Jurek

LikwidatoR napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):Oto szczegółowa lista najczęściej kupowanych antywirusów:

1. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
2. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
3. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
4. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
5. Eset NOD32 Antivirus System - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
6. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
7. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
8. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 36-miesięczna
9. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
10. Eset NOD32 Antivirus System - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



hehe czytałem to dziś, miałem nawet wsadzić newsa na forum , ale zmieniłem zdanie. Ciekawe wyniki w sumieWink Nortonik na czeleSmile


Ale w dziesiątce jest aż pięć Esetów, trzy Kaspeczaki i tylko dwa Nortony Smile
a czytaliście rankingi KŚ?? Eset nie bierze w nich udziału, ponieważ u naszysz zachodnich sąsiadów jest mało popularny...a u nas wręcz odwrotnie...
mnie dziwi, że Norton go wyprzedza.
Swoją drogą - skąd ta popularność Eseta u nas. Teraz już ani nie jest najlżejszy, a najskuteczniejszy to nigdy nie był.

Jurek

asg napisał(a):Swoją drogą - skąd ta popularność Eseta u nas. Teraz już ani nie jest najlżejszy, a najskuteczniejszy to nigdy nie był.


Długo używałem Noda i trochę też ESET SS i muszę przyznać, że spisywał się bardzo dobrze. Wielu moich znajomych stosuje go prywatnie i w firmach i są zadowoleni, czego nie można powiedzieć np. o Nortonie czy GDacie.
Jeżeli chodzi o skuteczność, to w połączeniu z heurystyką i blokadą pena spisuje się nieźle, choć na podstawie niektórych testów można odnieść inne wrażenie.
Mimo wszystko jak każdy AV jest zawodny Smile
To jasne, że to dobry program. Ale nie ma między nim a resztą aż takiej różnicy, żeby tak dystansował resztę w Polsce. Ciekaw jestem jak to wygląda w innych landach.
Podobnie u nas jest z VW. To auto u nas zawsze się sprzeda choć prowadzi się jak taczki.
NOD jest praktycznie bezobsługowy i w firmach to się liczy. Jest cichy i szybki. A co vw to mam trochu inne zdanie. Crafterem zrobiłem 40tyś km w 3m-ce i całkiem fajnie się jeździło mimo że to wielka kobyła.. jest dużo aut które są gorsze..
U mnie NOD był cichy aż do przesady Grin
A teraz mam silnik VW w Outlanderze i jest o.k.
Bez urazy Asg...ale 2.2 HDI bije na głowę tego niemieckiego klekota pod każdym względemSmile