SafeGroup

Pełna wersja: BufferZonePro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

lunaticdreams

BufferZonePro ktoś miałdo czynienia z nim?zainstaloałem i moje pierwsze wrazenie WOW ............

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Moje wrażenie są też na WOW. Wg mnie lepszy od GW.
A co najważniejsze że nie obciąża sytemu. Jest tak samo lekki jak GW
Nie zauważam zacinania się przeglądarki tak jak miało to miejsce w KIS 2010. W KIS2010 ramka zielona a tu czerwona Grin
Pod względem konfiguracyjnym możliwetylko ciekawe czy szczelnie izoluje wirusy nie przepuszcza. Potestujcie na kilkunastu wirach z forum Mbam i przeskanujcie system czy czegoś nie zostawiłWink

lunaticdreams

tutorial jest fajny ,wszystko prosto opisane

Jurek

Jest trochę mniej skuteczny od GW i DW:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie występu już także w wersji free.
ten test to z marca 2008!!
Jurek ten test był robiony w marcu 2008 a teraz mamy grudzień 2009 i nowe wersje. Więc nie wiadomo Smile

lunaticdreams

stary test,szkoda,ale o niebo łatwiejszy od GW
heheh prawie 2 lata będzie miał więc jest nie obiektywny na tą chwileSmile

lunaticdreams

opcja empty buffer zone pozwala usunąc w razie infekcji wszelkie ślady po syfie,oczywiście wraz z nim
a gdzie ta opcja?

OK już znalazłem.Program bardzo prosty i nie skomplikowany
Hehe a ja właśnie go testuje i tu zonk nagle mi monit wyskakuje że jakiś błąd i ochrona jest wyłączona i dupa próba włączenia jej z powrotem nic nie daje Tongue
LikwidatoR napisał(a):Pod względem konfiguracyjnym możliwetylko ciekawe czy szczelnie izoluje wirusy nie przepuszcza. Potestujcie na kilkunastu wirach z forum Mbam i przeskanujcie system czy czegoś nie zostawiłWink


Uruchomiłem 5 wirusów z forum MBAM. BufferZone skutecznie zaizolował i nie dopuścił do infekcji systemu.

lunaticdreams

mi na xp łądnie śmiga
Dalej Ludzie szukacie ? Cały czas wam coś infekuje systemGrinGrinGrin?
U mnie na XP też chodzi pięknie
u mnie również

lunaticdreams

wersja free

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lunaticdreams wersja free 1.9 jest z 2006 roku normalna wersja to 3.21
Jak dla mnie program rewelka. Coś podobnie jak Sandbox w KIS2010
Stron: 1 2 3 4 5 6