SafeGroup

Pełna wersja: Test programów kompresujących KŚ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

uzywam 7-zip i polecam

adam_993

Ja używam WinRARa lub File-Roller''a w ostateczności Arka.

Jurek

Mogliby przetestować także IZArca.
Ja używam winrara i nie narzekam
Krzysiek a wykupiłeś na niego licencję?

A ja również używam 7-zip i szczerze polecam.
Widziałeś kogoś kto kupił licencje na winrara?? Tongue
@ Gnome

nie.
to zycze powodzenia jak kiedys policja sprawdzi ci komputer i nie bedziesz mial licencji na winrara Wink
Martini mój kuzyn ma "licencjonowanego" winrara (no ale nie wiem czy się liczy bo on w IBM pracuje Wink), a tak to chyba nie.
Kiedyś miałem jakąś licencję na winrara - bynajmniej komunikat o niej się nie pojawiał.

czullo jeden program w te czy wewte nie zrobi większej róźnicy Wink
Też używam Winrara jest spokoWink
Ja używam 7-zipa
również IZArc tylko czasem 7-zip...
IZArca używałem ale miał problemy z wypakowaniem plików. Wiadomo każdy bezpłatny ma jakieś wady. Nie ma to jak WinRAR. Ale 7-Zip jest bardzo dobry
Osobiście używam od niedawna 7-Zip''a i uważam ze jest rewelacyjny Wink
7-zip jest popularniejszy od IZarc-a (liczba ściągnieć na cnet). Od niedawna jest dostępna wersja final IZArc-, może przez to, że wcześniejsze wydania to beta, miałeś z nim problemy. Niemniej jednak oba są rewelacyjne i warte polecenia - wybór kwestia gustuSmile
Możliwe Smile.
7-Zip i nic więcej mi nie potrzebaSmile
czullo napisał(a):to zycze powodzenia jak kiedys policja sprawdzi ci komputer i nie bedziesz mial licencji na winrara Wink


Z WinRAR''em jest trick, że po 40 dniach TRIAL''a się odinstalowuje i instaluje znowu na 40 dni TRIAL, Tak było w 3.80. Nie wiem jak w nowszej. Smile
7-zip i tak wymiata. Za darmo i najlepsza kompresja.