SafeGroup

Pełna wersja: Avira AntiVir Free 9.0.0.418
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
do pobrania stad:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


zmiany wprowadzone w tej wersji nei zostaly jeszcze potwierdzone

lunaticdreams

mi się aktualizowała sama
lunaticdreams napisał(a):mi się aktualizowała sama


Mi również. Są jakieś nowości w ustawieniach? Nie chce mi się tego sprawdzaćGrin
Nie ma changelogu oficjalnego niestety Sad
To może i mi się zaktualizuje z 8 na 9. Smile
o ile dobrze pamiętam z 8 na 9 samo się nie zaktualizuje jeśli nie masz premium musisz zrobić to ręcznie
Ręcznie, tzn. odinstalować program i jeszcze raz zainstalować? Innej rady na zmianę silnika jakoś nie widzę. Ale te różnice w wersji 8 i 9 chyba nie są na tyle istotne, aby warto było to robić.
sciagnac program z linka ktory podalem i zainstalowac nowa wersja sie nadpisze na stara
crackerek napisał(a):Ręcznie, tzn. odinstalować program i jeszcze raz zainstalować? Innej rady na zmianę silnika jakoś nie widzę. Ale te różnice w wersji 8 i 9 chyba nie są na tyle istotne, aby warto było to robić.


każda nowa wersja jest bardziej udoskonalona, są istotne zmiany i zawsze warto instalować nową wersję. tyczy się to każdego programu.
Czy to jest najnowsza wersja"Avira AntiVir Free 9.0.0.418 " ?

lunaticdreams

Tak,aktualizuje się automatycznie Avira oczywiście jeśli masz tak ustawione w configu