SafeGroup

Pełna wersja: PC Tools wchodzi na polski rynek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
PC Tools, producent oprogramowania zabezpieczającego i narzędziowego, poinformował o rozpoczęciu sprzedaży swoich produktów w Polsce. Dzięki nawiązaniu współpracy z polskim dystrybutorem, do sklepów Media Markt i Saturn w całym kraju trafił już pakiet PC Tools Internet Security.

Portfolio oprogramowania zabezpieczającego PC Tools obejmuje szereg aplikacji m.in.: Spyware Doctor, Registry Mechanic, PC Tools Internet Security, PC Tools AntyWirus Wersja bezpłatna, PC Tools Firewall Plus, ThreatFire, Spam Monitor.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek

Dozamet1 napisał(a):PC Tools, producent oprogramowania zabezpieczającego i narzędziowego, poinformował o rozpoczęciu sprzedaży swoich produktów w Polsce. Dzięki nawiązaniu współpracy z polskim dystrybutorem, do sklepów Media Markt i Saturn w całym kraju trafił już pakiet PC Tools Internet Security.

Portfolio oprogramowania zabezpieczającego PC Tools obejmuje szereg aplikacji m.in.: Spyware Doctor, Registry Mechanic, PC Tools Internet Security, PC Tools AntyWirus Wersja bezpłatna, PC Tools Firewall Plus, ThreatFire, Spam Monitor.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



No to teraz poziom zabezpieczeń w Polsce znacząco wzrośnie. Szczególnie dzięki PC Tools AV Grin

adam_993

Hmm już trochę czasu minęło odkąd widziałem w ulotce MM PC Toolsa.

Akurat jak będzie wersja pudełkowa DW (jest?) w MM to w Polsce zniknie zjawisko wirusów.
no to na pewno
Panowie ja bym się tak nie nabijał, wykupienie PC Tools przez Symantec wpłynęło pozytywnie na zaporę więc w najbliższej przyszłości i AV może zanotować znaczną poprawę.

No ale pożywiom-uwidim.
Av może i jest lipny nie wiem nie testowałem więc napisałem może. ThreatFire miałem przyzwoity program, Firewall też okej instalowałem go kumplowi, latwy w obsłudze , co do spyware doctor też miałem dawniej przeciętny dobrze usuwałciasteczka cookiesSmile
i MediaMarkt będzie reklamowało DW.

DefenseWall tylko "nie" dla idiotów (?) Grin
MediaMarkt i DW ? dobre Grin

Jurek

mateusXz napisał(a):i MediaMarkt będzie reklamowało DW.

DefenseWall tylko "nie" dla idiotów (?) Grin


Grin
a reklamować będzie Gracjan Roztocki.. Tongue
martini naprawdę?

Ja używałem firewalla pctools i nie miałęm z nim żadnych kłopotów, komputera nie obciążał i łatwy w konfiguracji,
na pc tools is zawsze jest promo na przełomie grudnia i stycznia/lutego. Może nie całkiem legalne ale pomo jest Tongue
No i super, że PC Toolsy pojawią się oficjalnie w sprzedaży. Nie ma to jak konkurencja, która w tym wypadku może nie wymusi spadku ceny pozostałych pakietów, ale może da do myślenia niektórym producentom...np AVIRA Smile...że Polska to normalny rynek również na programy do zabezpieczeń. Poza tym...nie jest to wcale najgorszy produkt i chyba każdy z nas mógłby podać słabsze.
ichito napisał(a):nie jest to wcale najgorszy produkt i chyba każdy z nas mógłby podać słabsze.

Arcavir