SafeGroup

Pełna wersja: WPADŁ HAKER KOMPUTEROWY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Jurek

Gdańscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Gdańska podejrzewanego o działalność hakerską. Młody mężczyzna pozyskiwał dane dostępowe do kont bankowych, a następnie dokonywał z tych kont operacji finansowych w sklepach internetowych. Pieniądze wydawał m.in. na sprzęt AGD i elektroniczny. Straty spowodowane przez zatrzymanego szacuje się na kwotę nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. W tej sprawie funkcjonariusze współpracowali z FBI. W piątek sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu gdańszczanina. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Wrzeszcz.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej komendy wojewódzkiej w Gdańsku i gdańskiej komendy miejskiej zatrzymali w czwartek 18-letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku podczas odbioru od kuriera zamówienia w postaci sprzętu komputerowego o wartości około 8 tys.zł. Sprzęt został zamówiony w jednym ze sklepów internetowych na terenie Polski, za który młody mężczyzna bezprawnie zapłacił środkami finansowymi należącymi do obywatela USA. 18-letni haker uzyskał dane dostępowe do konta bankowego, a następnie przeprowadził z tego konta operację finansową w sklepie internetowym.

W tej sprawie policjanci współpracowali z FBI. Funkcjonariusze ustalili kilka innych osób pokrzywdzonych w ten sposób, zamieszkałych w USA i Wielkiej Brytanii.

Podczas przeszukania mieszkania 18-latka policjanci zabezpieczyli komputery i dokumenty potwierdzające jego działalność przestępczą. Sprawa ma charakter rozwojowy i funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań. Straty spowodowane przez zatrzymanego szacuje się na kwotę nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

W piątek sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Wrzeszcz.

Za nielegalne uzyskanie informacji, kradzież i oszustwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

adam_993

Ciekawe co sobie kupił.
znaczy - już nie będzie komentarzy na forum DP?
Gdzie jest generał?

lunaticdreams

chcecie konta do allegro,NK,poczty(są tam hasła Paypal)wejdzcie na indishell masa haseł polaków częśc działa,a co do hakera to ciekawe ile jest prawdy w tym artykule............jak zwykle pewnie przesadzili

Jurek

lunaticdreams napisał(a):chcecie konta do allegro,NK,poczty(są tam hasła Paypal)wejdzcie na indishell masa haseł polaków częśc działa,a co do hakera to ciekawe ile jest prawdy w tym artykule............jak zwykle pewnie przesadzili


Artykuł pochodzi Lunatic z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, a oni raczej nie przesadzają.

adam_993

Niee bo nas złapią.
lunaticdreams napisał(a):chcecie konta do allegro,NK,poczty(są tam hasła Paypal)wejdzcie na indishell masa haseł polaków częśc działa,a co do hakera to ciekawe ile jest prawdy w tym artykule............jak zwykle pewnie przesadzili


Lunatic handlujesz czyimiś hasełkami ? Grin

adam_993

Lunatic, mógłbyś się wzbogacić - wejść na Paypala i przelać sobie. A potem skasować oba konta. Ale przed świętami to tak nie ładnie. Albo pisz do ludzi.

lunaticdreams

nie handluje............inie będę...............po prostu na tamtej stronie można znależć hasła działające to wszystko,smieszy mnie to jak cholera bo ludzka głupota nie zna granic
adam_993 napisał(a):Lunatic, mógłbyś się wzbogacić - wejść na Paypala i przelać sobie. A potem skasować oba konta. Ale przed świętami to tak nie ładnie. Albo pisz do ludzi.



to jest kradzież zostałem tak wychowany że nie kradnę,szybka kasa szybko idzie.......wolę zapracować bo mam z tego satysfakcję
Ja też jestem wychowany w duchu uczciwościTongue...ale jak będzie po 10 dużych baniek na łepka...to dajcie Chłopcy znać...wchodzę w toTongue

lunaticdreams

to ja wezmę kasę a ty w ramach uczciwości odsiedzisz za mnieTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
Lunatic...profilaktycznie zakładam,że żaden z nas nie wpadnie:p

lunaticdreams

to musimy znalezc kogoś kto za drobną opłatą odsiedzi za nas dwóch............
TongueTongueTongueTongueTongue
yyyyyyyyy powracając do hakera to niezłe z niego ziółkoTongueTongueTongue
Jak na 18 lat to musiał być dobrze w temacie, ale za to wpadł bardzo głupio, co nie znaczy że go popieram, wręcz przeciwnie, ja bym go za.......ł jak by mi wyczyścił konto Tongue

lunaticdreams

dlatego używam Key ScrambleraGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin
Czy to jego robota?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
asg napisał(a):Czy to jego robota?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin


No,no...to już jest COŚTongue

lunaticdreams

to nie on(czytajcie Meir)ich było kilkunastu i owalili cały bank..........
ten z Gdańska już siedzi(swoją drogą słowny Meir jesteśjak pisałeś że w ramach uczciwościodsiedzisz za mnie tak zrobiłeś)dzięki !!!!Paczki będą w przyszłym tygodniuTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

adam_993

A co sobie zamówiłeś?

lunaticdreams

miesięczną jazdę w domu rozkosz z tajwankamiGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin
miesięczny dlatego że kobieta wyjezdza na 2 miesiące,drugi miesiąc będę miał na pozbieranie się
Stron: 1 2