SafeGroup

Pełna wersja: AVG Anti-Virus Free Edition 9.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
co sądzicie o antywirusie AVG Anti-Virus Free Edition 9.0 ?? na stronie o dobrych programach ma bardzo wysoką ocenę. jest coś wart ten antywirus??
badziewie jakich mało w locie mało co wykrywa i nie ma osłony www
czyli z darmowych avira jest najlepsza??
AVIRA lub Avast lub pakiet CIS z darmówki
AVG jest bardzo popularny w innych krajach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a co do ochrony www to ma link scaner tak że p zagrożeniach informuje z poziomu wyszukiwarki
ja jak go miałem to na stronach był syf a on raz na jakiś czas informował o virku a co do link scaner to nie działa zazwyczaj na BETA przeglądarkach
dopytuje, bo za niedługo kończy mi się licencja na KIS 2010, a mam pecha i po kilku formatach zablokowali mi klucz promocyjny na 180 dni właśnie na KIS-a 2010. a chodzi też, że u mnie jeszcze kilka osób korzysta z kompa i upierdliwy hips nie jest mile widziany! Wink)))) więc kombinuje, co potem zainstalować i myśle nad zestawem
zone alarm (ewentualnie outpost pro z wyłączonym hips-em) + avira + pg2 (może do tego defensewall)
albo coś innego, co nie będzie upierdliwe, by mogli inni korzystać z kompa
ps. więc podobno nawet zestaw PC Tools AntiVirus 6.1.0.25 Free + PC Tools Firewall Plus 6.0.0.86 + defenseWall nie jest chyba zły?? albo coś podobnego
bierz AVIRA+PC Tools

Jurek

maximuss81 napisał(a):dopytuje, bo za niedługo kończy mi się licencja na KIS 2010, a mam pecha i po kilku formatach zablokowali mi klucz promocyjny na 180 dni właśnie na KIS-a 2010. a chodzi też, że u mnie jeszcze kilka osób korzysta z kompa i upierdliwy hips nie jest mile widziany! Wink)))) więc kombinuje, co potem zainstalować i myśle nad zestawem
zone alarm (ewentualnie outpost pro z wyłączonym hips-em) + avira + pg2 (może do tego defensewall)
albo coś innego, co nie będzie upierdliwe, by mogli inni korzystać z kompa
ps. więc podobno nawet zestaw PC Tools AntiVirus 6.1.0.25 Free + PC Tools Firewall Plus 6.0.0.86 + defenseWall nie jest chyba zły?? albo coś podobnego


Proponuję DefenseWall HIPS + Outpost Firewall Free PL lub PC Tools Firewall Plus(wyłączone hipsy). Do skanowania za żądanie ESET Online Scanner.
Antywirusa real-time nie polecam ale jeżeli koniecznie chcesz go mieć, to zdecydowanie Avira AntiVir Personal.
albo DW + Pctools
lub avira free + pc tools
czyli jeśli wybiore avira + pc tools, to już tu nie dorzucać dw??
czemu nie może go dorzucić
możesz jeżeli chcesz się schować za podwójną gardą
wyłącz tylko hipsy w pc tools
rozumiem, dzięki wielkie! Smile
jeszcze jedno, ale czy np.outpost pro z wyłączonym hips-em + avira (do tego dw), nie jest lepszym rozwiązaniem niż pc tools + avira?? a do tego dw
??
Wiesz to zależy od ciebie co ci lepiej leży.Wybierz sam bo te 2 FW są na podobnym poziomie według testów
Powiem tak, wersja 8.5 jeszcze jako tako działała, ale 9.0 to tragedia - muli komputer nie gorzej niż Kaspersky IS.
Doradzam Avirę zamiast AVG.
Program dobry, w najnowszej wersji dodali skanowanie przeciwko rootkitom, lecz dalej brak ochrony wwwa szkoda. Program powinien sobie radzić dobrze przeciwko spyware, poniewąż gdy jeszcze był osobno program AVG Anti-spyware to ładnie sobie radził z malware. Miał potężną bazę które zaimplikowali w program AV i IS.