SafeGroup

Pełna wersja: problem z kluczem do premium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostałem od Avira maila z kluczem na 30 dni, zainstalowałem wersję premium, pokazuje mi się okno gdzie należy wpisać klucz licencyjny i tu zonk, nie mogę otworzyć pliku z kluczem który dostałem mailem, ktoś ma pomysły dlaczego tak się dzieje? Na razie wróciłem do wersji free. Inna rzecz to zastanawiam się czy warto się w to babrać tylko na 30 dni i tu mam kolejne pytanie, czy jeśli minie mi promocja na premium ona się sam przełączy na opcję free lub ewentualnie poprowadzi mnie jakoś jak wrócić do free?
Oprócz tego jeszcze pytanie ogólne o zabezpieczenia, mam Avira free, Ad-Aware 8.1.3 i Zapore Windowsa, czy to za mała ochrona? Czytałem,że Avira Premium ma jeszcze Internet Security, w związku z tym ,że free nie ma tej opcji to powinienem zainstalować jakiś program który będzie to miał?
Sorry za pewnie lamerskie pytania ale miałem wcześniej Avasta, tam było wszystko w jednym i nie interesowałem się tym, tylko ostatnio Avast zaczął mi tyle przepuszczać, albo były to fałszywe alarmy,że miałem go już dość i przeszedłem na Avirę.
1. avira premium to premium i nie przejdzie na free
2. wrzuć klucz do katalogu z avirą
3. avira premium nie ma !internet security! jest inna wersja jest nią avira premium security suit
4. twoje zabezpieczenie osobiście się mi nie podoba, ale może tobie wystarcza i działa ci ok
musisz sam sobie to przetestować
jeżeli to ci nie przeszkadza to ci proponuje Avira 9 free + PC tools 6 FW i do tego MBAM do skanowania raz na jaki śczas
to jest moja propozycja
oczywiście Można też dołożyć DW ale czy ty masz pojęcie w obsłudze tego programu to tyle
To nie będę się bawił w premium jak mam za miesiąc znowu przeinstalowywać, co do wystarczającej ochrony, chodzę raczej ciągle po tych samych stronach, bywa ,że potrzebuję jakieś pliki przekonwertować i wtedy śmigam gdzie bądź.
Ja generalnie nie znam się na antywirusach i zabezpieczeniach więc każda opinia będzie dla mnie cenna.
Myślałem o jakimś dobrym Fire Wallu, myślisz,że ten to najlepsza opcja? A co sądzisz o Outpost Firewall Free lub Comodo Internet Security, ale z tym ostatnim nie wiem czy nie będą sobie przeszkadzały z Avirą.
Myślałem też o programie a-squared Free.
Miałbym wtedy Avire jako AV, Comodo Internet Security jako internet security i firewall oraz A-Squared Free jako antyspyware, ewentualnie zamiast A-Squared Free miałbym Ad_Aware ale on jest dość niso oceniany przez użytkowników i myślałem by z niego zrezygnować.
Avira + Comodo Internet Security + A-Squared Free lub Ad-Aware, może tak być?
Zainstaluj Avire Free + Comodo Internet Security z wyłączonym Av jeden Ci starczy skaner skanujący Aviry. Możesz wyłączyć Defense+ czyli Hips klasyczny Comodo w Firewallu jeśli nie lubisz komunikatów i mieć samego gołego Firewalla co będzie monitorował tylko połączenia przychodzące i wychodzące. jeśli stawiasz na bezpieczeństwo i lubisz się bunkrować tomiej włączonego tego Defense+ w Comodo. Firewall Outposta Free też jest bardzo dobry, skuteczny. Jest prosty w obsłudze, tylko u mnie i u paru innych userach ten Fw zrywał od czasu do czasu połączenia internetowe. Plusem też tego Firewalla Outposta jest,że posiada moduł Anti-spyware. Do Aviry+ Fw Comodo z Defence+ czy bez niegopolecam a-squared Free jako program do przeskanowania co jakiś czas. Jest bardzo skuteczny, leczczasem sypnie niezłymi fałszywkami więc jeśli nie odróżniasz bezpiecznych plików od wirusów to lepiej zainstaluj program Malwarebytes Anti-Malware. Ad-aware jest przereklamowanySmile
Aha, używam od lat takiego drobiazgu Windows Worms Doors Cleaner, to blokuje porty przez które mogą się przedostawać wirusy i faktycznie działa, jak nie miałem przez kilka dni wyskakiwały mi alerty, aczkolwiek miałem wtedy jeszcze Avasta którego uważam za kompletną porażkę dlatego przeszedłem na Avire, no ale pytanie moje jest takie czy ten Windows Worms Doors Cleaner nie będzie jakoś przeszkadzał Fire wallowi, czy to nie są podobne programy, aha myślę by zainstalować PC Tools jako fire wall i a-squared jako skaner, choć się zastanawiam czy warto ten skaner instalować bo korzystam zwykle z mks-vir skaner online i myślę,że jest dobry, nie raz wykrywał i usuwał trojany.
Windows Worm Defenderniegryzie się z Firewallami. Uzywałem go z Comodo i Oa i Outpostem i było Okej. Skaner Mksu , sam Av nie jest najwyższych lotów od paru lat( śmierci jego właściciela) więc bym go za bardzo nie uzywał. PcTools jest łatwym w obsłudze Fw. Sugerując się testamijest również Bardzo skuteczny, posiada Hipsa. Avira jest skuteczniejsza od Avasta więc dobrze, że go zmieniłeśSmile

lunaticdreams

Jeśli chodzi o WWDC to nie będzie przeszkadzał firewallowi,WWDC to jak sam zapewne wiesz program "jednorazowy"ustawiasz raz i gra,ja dodatkowo dorzucam też seconfig xp.....też jednorazowy
Windows Worms Doors Cleaner - program blokujący porty, które są głównie używane do rozpowszechniania się robactwa. Nie ma to wpływu na działanie internetu i żadnych programów internetowych (nawet P2P)
Seconfig XP to program podobny do Windows Worms Door Cleaner - działa na podobnej zasadzie - zamyka dziurawe porty, porty przez które dostają się robaki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zainstalowałem A-Squared Free i pokazało mi się okno z informacją,że mogę mieć za free wersję płatną na rok, tylko teraz doszedłem do strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i nie wiem co kliknąć dalej.
Zainstaluj Avirę mimo że antywirusy sa zawodne, to jak na razie jedyne coś na co mogę liczyć z tego forum. Daje tym ludziom jeszcze szanse, żeby mi powiedzieli jaki zestaw mam zainstalować, jak na razie specjalizują się w informatyce śledczej i zakazami dla uzytkownikow.
bez komentarza
Nie opłaca się instalowaćpełnej wersji A-squareda bo ma taką samą skuteczność co free. korzysta też z 2 silników tylko nie ma ochrony real timeSmile
a czy jak zainstaluje sobie najpierw program a wraz z nim

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to da sie jakos pozniej przejsc na darmowa opcje?
jak skończy się wersja 30 dniowa nie będziesz już miał premium
wtedy albo kupujesz klucz albo pozostaje wersja free