SafeGroup

Pełna wersja: Pytanie odnośnie Aviry . Może jarek pomoże.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
siema Jarek
Mam j pytanko do ciebie jako do fachowca . Na forum Aviry przeczytałem rzecz następującą .Oto cytaty:

-Ogólnie super. Tylko dlaczego nie skanuje poczty i co zrobić zeby skanował.

Tylko dlaczego nie skanuje poczty i co zrobić zeby skanował.

Wersja Classic nie posiada skanera rezydentnego poczty przychodzącej i wychodzącej. Aczkolwiek poczta i tak jest skanowana jeżeli masz zaznacząną opcje skanowania plików podczas odczyty i zapisu.
pzdr!

Własnie o to mi chodzi jak tą opcję ustawić w Avirze bo chciałbym aby mi Avira chroniła pocztę .Chciałbym ją zainstalować , ponieważ jak na razie kodu odDr WEBA nie dostałem , a komputer mam nie chroniony gdyż skończyła mi się testowa wersja NODA 32 , a nie chcę oszukiwać firmy instalując sobie z powrotem wersję 30 dniową .Pozdrawiam i proszę pomóż .Będę wdzięczny.

Moze być jeszcze napisał jak Avire skonfigurować , aby działała jak najlepiej a moze po prostu zostawić ustawienia domyślne .Proszę o twoją odpowiedz.
Z tego co wiem Avira w wersji darmowej nie posiada skanera poczty, lecz posiada skaner pobieranych i zapisywanych plików o czym mówiłeś w swoim poście

Link do konfiguracji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie Jeżeli masz zaznaczoną opcje skanowania plików podczas odczyty i zapisu to poczta jest skanowana. A tu masz link do konfiguracji ze screenami

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[url]
floriusz1 napisał(a):A tu masz link do konfiguracji ze screenami
Po co dajesz tego linka do konkurencyjnej strony skoro w dziale Galeria są screeny? :evil:
:evil:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]