SafeGroup

Pełna wersja: Outpost Firewall Pro - wyświetlanie obrazków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie chce zakładać kolejnego tematu dotyczącego Outpost Firewall Pro więc odświeżam ten. Pytanie moje dotyczy blokowania niektórych obrazków, reklam itp w celu przyspieszenia pracy netu na kompie, w miejscu obrazków pojawia się "[AD] ". Ale czasami blokuje mi obrazki potrzebne, na przykład zablokował mi jakąś fotkę na naszej klasie, czy mogę to gdzieś konfigurować, na przykład by na danej stronie wyświetlił fotki które zablokował ? Jest to w jakiś sposób kontrolowane?
Ustawienia/Kontrola stron WWW/Wyłączenia tam dodaj odpowiednie reguły na domeny.
Dodałem strony których nie ma blokować, ma w opcjach "zezwól" przy każdej pozycji i nadal zamiast obrazków na dodanych stronach mam "[AD] ".

Jurek

kubamesa napisał(a):Dodałem strony których nie ma blokować, ma w opcjach "zezwól" przy każdej pozycji i nadal zamiast obrazków na dodanych stronach mam "[AD] ".


Daj sobie spokój kubamesaz takim rozwiązaniem. Nie ma nic lepszego od Adblocków stosowanych w Operze i Firefoxie.
Jurek napisał(a):Daj sobie spokój kubamesaz takim rozwiązaniem. Nie ma nic lepszego od Adblocków stosowanych w Operze i Firefoxie.


które też nie są niestety idealne.
No dobrze,ale to co mam zrobić, odinstalować Outposta, szkoda mi go trochę bo po za tym spisuje się dobrze, nie obciąża systemu jak na przykład PC Tools i jest przyjazny w obsłudze.
Przecież jako Firewall możesz go używać - niemniej do FF''a możesz zainstalować dodatek Adblock Plus i do Opery również - większość reklam powinna być blokowana (po dodaniu odpowiednich subskrypcji) Wink

Jurek

kubamesa napisał(a):No dobrze,ale to co mam zrobić, odinstalować Outposta, szkoda mi go trochę bo po za tym spisuje się dobrze, nie obciąża systemu jak na przykład PC Tools i jest przyjazny w obsłudze.


Podstawowym zadaniem Outposta Firewalla jest filtrowanie połączeń przez zaporę sieciową i blokowanie szkodliwych zmian w systemie przez Host Protectiona. Blokowanie reklam, czy antyspam, to dodatkowe funkcje, które skuteczniej można zastąpić innymi rozwiązaniami.
Dokłanie. Choć ja mam combo KIS + Adblock+ w Google Chrome)