SafeGroup

Pełna wersja: mks_vir 9.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

lunaticdreams

własnie wlazłem na Dp.pl
a tam
mks_vir 9.0

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kto się odważy przetestować to "cudo"TongueTongueTongueTongue
własnie zainstalowałem nawet fajny Tongue szkoda że trial tylko na 6 dni
Hahaha trial na 6 dni GrinGrinGrin
Zaraz wyśle instalke tego na Virus Total zobaczymy czy a-squared wykryje w instalce wirusa Grin
Właściwie to mogę sam zapuścić a-squareda ....... lol..
w sumie fajnie wygląda inaczej niż inne Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No wygląd ma ciekawy - ale bardziej interesuje mnie jak tam wykrywalność - zaraz chyba se go przetestuje Grin
Ciekawy wygląd ? Interfejs graficzny stworzony dla dzieci poniżej lat 10 Grin Dla mnie porażka .
Moja 10 wersja wygląda lepiej Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wogle planują wprowadzenie darmowej wersji?
Oni są na skraju upadku GrinGrinGrin Aktualizacje co 3 dni ;D
Wypowiedzieć obiektywnie można by było dopiero jakby to matousec albo AV comparatives przebadało , ewentualnie jakis kompetentny test. Interfejs kwestia gustu , mi się podoba
mateusXz napisał(a): Oni są na skraju upadku


Własnie im strona padła Grin
Już działa.
>>> Ostatnia aktualizacja: 08.01.2010r15:57<<<

Jeśli to stan aktualizacji bazy wirusów to dyskwalifikuje ten program moim zdaniem .
Aktualizuje się średnio 2-3 razy tyg więc tragedia. Dla porównania2 polski Av Arca Vir aktualizuję się regularnie, ale tylko raz dziennie.
Ponieważ niestety nie jestem w stanie przytoczyć odpowiednich linków, musicie uwierzyć mi na słowo. Na jednej z rosyjskojęzycznych stron poświęconych AV MKS został oceniony jako "program-żart" Smile
... no, ale oni nas nie lubią Grin
LikwidatoR napisał(a):Aktualizuje się średnio 2-3 razy tyg więc tragedia. Dla porównania2 polski Av Arca Vir aktualizuję się regularnie, ale tylko raz dziennie.


Obydwa to gnioty , na stronie arcavira chwalą się że mają certyfikat VB100 , z wykrywalnością 50 % .......
Dajcie spokój zanim ArcaVir albo MKS Vir nadgoni czołówkę to będzie koniec świata Wink

adam_993

Eru napisał(a):Dajcie spokój zanim ArcaVir albo MKS Vir nadgoni czołówkę to będzie koniec świata Wink


Może w dwa lata zdążą... Cool
kiedyś to czołówka musiała gonić MKSa ale to było lata temu może jak Yevgeny Kaspersky kipnie to firma też podupadnie Tongue
Ja bym nawet tego nie instalował... Ludzie na ich forum maja problemy z dezinstalacją tej atrapy XD
Stron: 1 2