SafeGroup

Pełna wersja: Malware Research Group - CIS 4 BETA vs
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

lunaticdreams

Malware Research Group - CIS 4 BETA vs
A-SQUARED
G DATA
AVIRA
COMODO

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nic nie widzę , tylko biały ekran i jakiś tekst, wyników nie ma, widocznie nie mogę dokładnie odczytać zawartości strony, daj scenna na wyniku lunatykuSmile
avirka w czołowce, muszą popracować na CIS4 jeszcze

lunaticdreams

podajcie wyniki,albo screena bo mam problem z wejsciem
Poza tym co to za test jak tylko 4 programy biorą udział, żart czy co, nie lepiej dać 2 mała różnica.
Results for the 10.000 samples On Demand scan test:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki facecik, Comodo w wersji beta bardzo mało traci do najlepszych więc dobrze wypadł. Tylko 4 wiry mniej rozpoznał od Aviry. Szkoda,że nie ma Nortona, Kaspra, Bitdefendera, McAffe, Pandy, Noda itp. Nie ma z kim konkurować w tym teścieWink
Mi tam strona działa Wink

Tutaj SS z wynikiem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Powiem więcej , wynik wyśmienity biorąc pod uwagę , że ma Sandboxa jeszcze i razem daja lepszą ochronę niż pozostałe programy Smile
Dokładnie, tylko sandboxa tutaj nie testują, tylko pewnie wykrywanie malware za pomocą skanu przy pomocą sygnaturek i heurystyki. Avira powinna ruszyć tyłek i skonstruować sandboxa bo w testach dynamicznych i innych pakietowych będzie dostawałacały czas w tyłekSmile
Nie chce się powtarzać , ale ten pakiet staje się poważnym zagrożeniem dla płatnych programów ,tym bardziej ,że jest również free dla firm .
Myślę sobie ,że to z czasem sie zmieni i jeśli nadal bedzie za free, to pewnie tylko do domowego użytku i do tego okrojony z jakiś funkcji Smile
mimo wszystko zgadza się można docenić ludzi z CIS
facecik napisał(a):Nie chce się powtarzać , ale ten pakiet staje się poważnym zagrożeniem dla płatnych programów ,tym bardziej ,że jest również free dla firm .
Myślę sobie ,że to z czasem sie zmieni i jeśli nadal bedzie za free, to pewnie tylko do domowego użytku i do tego okrojony z jakiś funkcji Smile


w licencji jest za free for ever..
w płatnej wersji jest tylko dodatkowo ochrona wifi
No i oby tak zostało , poza tym pisałeś , że ten CIS 4 ma ten sam moduł antywirusowy a z tego wynika że nowy Smile "COMODO Internet Security version 4 is in its BETA phase and and the entire COMODO team is working around a clock to finish one of the most awaited programs at this point.New AV engine, Sandbox, Improved Defense + are just a few things that will be introduced in version 4.
obecna beta CIS 4 ma ten sam moduł co 3.13/3.14 tylko różnica polega na nowym modelu aktualizacji.. baza ma mieć 25mb a nie tak jak teraz ponad 100.. w lutym mają dodać nowe metody wykrywania wirusów..
Dzięki za info Smile
Instalować Chłopcy i testować:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nawet po Polsku juz jest
Meir napisał(a):Instalować Chłopcy i testować:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



spoko poczekam
a skąd PL można pobrać?
Stron: 1 2