SafeGroup

Pełna wersja: Glary Utilities - Instalacja jednej wersji na drugą.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy to normalne że na koniec tej czynności pojawia się komunikat "Twój rejestr został zoptymalizowany"?
Nie wiem, czy to normalne, bo używam GU w wersji portable. Po prostu wywalam stary plik exe i te, które się powtarzają (w porównaniu ze spakowanym katalogiem), potem kopiuję nowe i finito...mam nową wersję bez żadnych komunikatów.
O czymś takim, co piszesz raczej nie słyszałem i nie wiedziałem, a używam GU od chyba 2 lat albo lepiej.
No chyba że ktoś użył funkcji ''optymalizajca rejestru''
Jeśli nie użyto, bardzo nietypowa sprawa.
korbennn napisał(a):No chyba że ktoś użył funkcji ''optymalizajca rejestru''
Jeśli nie użyto, bardzo nietypowa sprawa.


Nie użyłem tej funkcji. Po prostu zainstalowałem program. Co ciekawe po instalacji sprawdziłem rejestr GU i co dziwne nie został zoptymalizowany. Mam nadzieje że nie pokopał mi nic w rejestrze.
Ja również znów będę używać wersji portable.
Ja wczoraj tak samo zainstalowałem nową wersję na starą, ale komunikatu takiego nie dostałem. To pewnie nic poważnego.A może byłeś po paru piwach i coś ci się przywidziało?Wink
ignatiusdorn napisał(a):Ja wczoraj tak samo zainstalowałem nową wersję na starą, ale komunikatu takiego nie dostałem. To pewnie nic poważnego.A może byłeś po paru piwach i coś ci się przywidziało?Wink


Wczoraj akurat nieGrin
Ciekawe co to mogło być. Mam nadzieje że to tylko błąd programu i że nic mi nie namieszał.
błąd na błędzie Tongue
u mnie nie działa defragmentacja rejestru

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]