SafeGroup

Pełna wersja: Nowa wersja Eusing Free Registry Cleaner
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
program jest dość popularny na forum, więc informuję o nowej wersji 2.6. Lista zmian za producentem:
"1) Added a new language.
2) Improved Windows 7 support.
3) Ignore those registry items which can not be deleted in the next scan.
4) Minor stability improvements."

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek

Znakomity soft do czyszczenia rejestru. Polecam!
czy aby na pewno bezpieczny ? ostatnio na 7 Vit Registry Fix Free Edition nieźle mi namieszał...
Vit Registry Fix Free Edition...ja tego dziada używam...na razie nic mi nie sknociłTongue

Jurek

zord napisał(a):czy aby na pewno bezpieczny ? ostatnio na 7 Vit Registry Fix Free Edition nieźle mi namieszał...


Vit Registry Fix Free Edition to program stworzony przez firmę
VITSOFT Inc. Piszemy tutaj o Eusing Free Registry Cleaner 2.6.0, firmy
Eusing Software. U mnie ten program działa bezbłędnie.
Dziad ukraiński, ale solidny..."gniotsa, nie łamiotsa" Grin U mnie i Vit Registry i Eusing działają bez zarzutu...ale mam tylko XP-ka.
ja zawsze używałem jv6 powertools
a d siódemki pakiecik win7manager

Konto usunięte

Ja tam temu programu nie ufam - wystarczy go zainstalować i spróbować usunąć... nie można znaleźć pliku install.log, choć leży w katalogu z programem Grin Skoro sam syfi, to raczej nie jest w stanie dobrze sprzątać.

A co do Windows 7 Manager to również polecam - był ostatnio w KSE, pakiecik naprawdę niezły kombajn Smile
ten sam problem miałem co lukasamd,programu po jakimś czasie nie mogłem odinstalować bo.......nie było deinstalatora......