SafeGroup

Pełna wersja: Puran Defrag Free Edition 7.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na Majorgeeksasch znalazłem program do defragmentacji Puran Defrag Free Edition 7.0 , który jakoś bardzo dobrze się ukrywał na portalach, bo nijak nigdy go nie spotkałem wcześniej, choć program istnieje od 2007 r. Program o tyle zastanawiający, że nie pamiętam na tym portalu defragmentatora z oceną 5
Możliwości...ponoć rewelacyjne...za producentem
"- Puran Intelligent Optimizer - PIOZR
- Directories Consolidation for speed boost
- Optimization by Freeing Space
- Automatic Defragmentation for worry free defrag
- Boot Time Defragmentation for system files like MFT
- Low Priority Defrag for work while defrag experience
- Individual File/Folder Defrag for selective defrag
- GUI and Console Command Line Defrag Supported
- Restart/Shutdown After Boot Time Defragmentation
- File/Folder Exclusion or exclusion by wildcard facility
- Native support for 64Bit Windows
- Supports Windows Xp/2003/Vista/2008/7"

Licencja - darmowy do użytku prywatnego i niekomercyjnego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

hmmmm,defragmentuje plik MFT,plik wymiany,plik hibernacji itp,kompaktuje pliki?Grin[/align]

EDIT:chyba takTongue
no ciekawy programik wypróbuje na moim sevenie
nie szpanuj !
do mnie to było?
No cóż...po pierwszym spojrzeniu powiem tyle. Co program ma:
- defragmentacja plików/folderów z menu kontekstowego PPM
- listę wykluczeń plików/folderów
- listę wykluczeń plików o wyznaczonym przez nas rozmiarze
- dość szczegółowy raport po analizie (w małym oknie programu trochę mało czytelny - większy i bardziej czytelny niestety tylko w oknie domyślnej przeglądarki internetowej)
- usuwanie niektórych plików tymczasowych przed defragmentacją
Czego nie ma:
- funkcji pauzowania defragmentacji
- brak możliwości defragmentacji więcej niż jednego dysku na raz
ichito napisał(a):No cóż...po pierwszym spojrzeniu powiem tyle. Co program ma:
- defragmentacja plików/folderów z menu kontekstowego PPM
- listę wykluczeń plików/folderów
- listę wykluczeń plików o wyznaczonym przez nas rozmiarze
- dość szczegółowy raport po analizie (w małym oknie programu trochę mało czytelny - większy i bardziej czytelny niestety tylko w oknie domyślnej przeglądarki internetowej)
- usuwanie niektórych plików tymczasowych przed defragmentacją
Czego nie ma:
- funkcji pauzowania defragmentacji
- brak możliwości defragmentacji więcej niż jednego dysku na raz


pewnie jest w wersji pro
''Puran Defrag Free Edition which is exactly the same as its commercial version''

a może nie...
Coś dziwnego...dałem instalkę na Virus Total...ma 1 pozytywne wskazanie od Symanteka - Supicious.Insight - tyle że mój Symantek ani jęknął Sad To pewnie FP.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

raczej na pewno Wink
sofcik jest spoko,defragmentuje szybko i dokładnie(sprawdzane defragmentatorem-Ultimatedefrag),jest możliwość defragmentacji i kompaktowania wszystkich dysków,ale nie jednocześnie,przy wyborze defragmentacji przy ładowaniu systemu,defragmentuje plik wymiany,pliki rejestru,plik hibernacji itp,polecam,soft jest za free i moja ocena to 5/6Smile
Faktycznie, jak na darmowy soft ma sporo zalet...przypomina mi nieco DefragExpress, choć jest wolniejszy z pewnością, ale wygląda że równie stabilny i rzetelny. Zaskoczyła mnie ilość możliwych wariantów "Boot Defrag"...z restartem lub zamknięciem systemu, ze sprawdzaniem stanu dysków lub bez...również ocen 5 na 6 według mnie. Ten jeden punkt mniej za brak pauzy i możliwości równoległej defragmentacji kilku dysków.

lunaticdreams

Bardzo dobry Program,wywaliłem O O Defrag i zainstalowałem Puran Defrag Free.Najlepszy darmowy program do defragmentacji
dawajcie przetłumaczymy go na język polskiSmile,kto chętny do pomocyTongue?
baldys15 napisał(a):dawajcie przetłumaczymy go na język polskiSmile,kto chętny do pomocyTongue?


Hmm właśnie coś w tym kierunku przy nim majstruję Tongue
dużo tego tłumaczenia?,ja mogę helpa przetłumaczyćTongue
Trochę jest Tongue
Nie wiem czy opłaca się tłumaczyć Wink

lunaticdreams

Ja tam nie widzę sensu tłumaczenia.....
w opcjach mam zaznaczone jak na foto

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



i ładnie poukładał Pliki.
Bardzo przyjemny sofcikSmile

piszetu

ichito napisał(a):- brak możliwości defragmentacji więcej niż jednego dysku na raz


Jest możliwość analizowania i defragmentacji więcej niż jednego dysku naraz. Fakt, że nie równolegle a sekwencyjnie, ale jest. Dyski do analizy/defragmentacji trzeba zaznaczać razem z wciśniętym CTRL.