SafeGroup

Pełna wersja: Malware Research Group test
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cosik Avira cienko Grin
Nie wysili się w ilości malware tylko 30. No cóż na podstawie danych Avira znów słabo, po avaście spodziewałem się więcejWink Czołówka żadne zaskoczenie Wink
Asg...zrzedła minka ? Coś "ślepy" NOD...całkiem,całkiemTongue
Avira będzie dostawała baty póki się nie rozbuduje w nowe mechanizmy , wcześniej o tym pisałem a tak avirka cieniutka jestjak barszczod jakiegoś czasu w dynamic test w V-C też 0 rewelacji , w pakietach też wtopy. G data w sumie też słabo wypadło 25 /30 jak na taki produkt. Nod32 mnie pozytywnie zaskoczył najbardziej blue pointWink
Ma ktoś kluczyk do Blue Point-aGrinGrinGrin?

Ciekawe jakby sobie poradził Norton ?
Meir napisał(a):Asg...zrzedła minka ? Coś "ślepy" NOD...całkiem,całkiemTongue

jest różnica między "ślepy" a "cichy aż do przesady" Tongue
To na pewno solidny test,a także mocno nowatorski skoro przetestowano program "GDara AntiVirus 2010 20.2.4.1" Wg mnie to jakiś Fake Grin
Nic mi nie zrzedło, choćby dla tego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MBAM świetnie...Ad-aware zaskoczenie...czyżby produkt się odradzał jak feniks z popiołów? Smile
...a nie wystarczy Ci kluczyk do OA++? Tongue
Avira coraz to bardziej obniża swe loty...
To przecież test na "rouge aplications" !!!
I to w liczbie - tu UWAGA: 30 !!
Jakie wnioski z tego chcecie wyciągnąć poza ochroną przed tym jedynym rodzajem zagrożeń?!
Że przed tym zagrożeniem chronią lepiej te, które są w czołówce tego zestawienia. To chyba oczywiste Smile Na marginesie...ilość tego typu zagrożeń systematycznie wzrasta...pisali na przełomie roku o tym chyba wszyscy liczący się producenci zabezpieczeń.
asg napisał(a):
Meir napisał(a):Asg...zrzedła minka ? Coś "ślepy" NOD...całkiem,całkiemTongue

jest różnica między "ślepy" a "cichy aż do przesady" Tongue
To na pewno solidny test,a także mocno nowatorski skoro przetestowano program "GDara AntiVirus 2010 20.2.4.1" Wg mnie to jakiś Fake Grin
Nic mi nie zrzedło, choćby dla tego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Straszny z Ciebie pewniaczek Asg...jesteś może synem pana Krauze albo dr.KulczykaTongue?

ichito napisał(a):MBAM świetnie...Ad-aware zaskoczenie...czyżby produkt się odradzał jak feniks z popiołów? Smile Panda CA...gratulacje dla młodego i rozwijającego się programu...Kasper, GData, NOD, Comodo - uczyć się od lepszych...Avira - hmmm...powtarza klasę Smile
...a nie wystarczy Ci kluczyk do OA++? Tongue

Bardzo mi przykro Ichito...ale nieTongue
Meiru...to było tylko takie koleżeńskie przypomnienie...huehue Smile
ichito napisał(a):Że przed tym zagrożeniem chronią lepiej te, które są w czołówce tego zestawienia. To chyba oczywiste Smile Na marginesie...ilość tego typu zagrożeń systematycznie wzrasta...pisali na przełomie roku o tym chyba wszyscy liczący się producenci zabezpieczeń.


Czyli nasza wiedza pozostaje po tym teście bez zmian. Do każdego z AV dokładamy MBAM na żadanie Tongue
A- no i, że pojawił się nowy gracz na rynku: GDara Smile
Gdara...no niestety...śmiech przez łzy...to tylko świadczy o tym:jaką pozycję ma Polska w świecieSmile

A jeżeli chodzi o tą GDat-ę...to w tej firmie prawie wszystkim zajmują się babki...a mówiliście,że : kobiety znają się tylko na gotowaniuGrin
Pogaduchy sie robią, ale niech tam.
Nikt nie kojarzy GDaty z Polską. W szczecinku jest tylko labolatorium (drugie w dojczland).
Hmmm...Meir...zastanawia mnie Twoja wiedza na temat personelu GDat-y...ale o szczegóły z grzeczności nie pytam Smile
Widze, ze kazdy tutaj ma uczulenie na COMODO i niewidzi dobrego wyniku tego AVTongue...
dlaczego tak uważasz? temat comodo na forum był tyle razy poruszany że nie ma co się nad nim rozczulać Tongue a czy ktoś ma alergię?? może..
Dziwne Online Armor ++ ma silnik AV z a-squared Anti-Malware a wynik jest inny.
Stron: 1 2