SafeGroup

Pełna wersja: VB RAP test
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Avira na 3 miejscu Smile Zaraz pewnie pojawią się wszystkowiedzący eksperci, który powiedzą, że testy VB są niewiarygodne.

Eugeniusz

Bo Kaspersky na 4 miejscu....
Eugeniusz napisał(a):Bo Kaspersky na 4 miejscu....


Na 7 miejscu.

Eugeniusz

O faktycznie, odnośnik jest do ESS. Wybacz.
Ale to chyba względem reactive protection, w przypadku proactive zajmuje wyższe miejsce.
Chyba że jest to jakoś sumowane.
chociaż w testy VB nie wierzę to ten teścikwydaje się być calkiem całkiem
avira free potwierdza dominacje nad innymi av
dobry wynik sophosa również

Jurek

Nie ma bardziej przejrzystych wyników i kolejności z tego testu?
nie powiem avast poszedł do przodu , ciekawy jestem innych testów
Każdy wierzy w to co chce...ja wole wierzyć w test AV-C w których wygrywa Symantec:p

Jurek

Meir napisał(a):Każdy wierzy w to co chce...ja wole wierzyć w test AV-C w których wygrywa Symantec:p


Nie widziałem testu AV-C w którym Norton wygrałby pod względem wykrywalności wirusów.
Miałem na myśli podsumowanie zbiorcze za 2009 r. Panie JurkuSmile

Jurek

Meir napisał(a):Miałem na myśli podsumowanie zbiorcze za 2009 r. Panie JurkuSmile


Wiem Meir co miałeś na myśli. Wiadomo jednak, że wykrywalność jest najważniejsza a w tym temacie Norton nie jest liderem Smile

Wrzućcie jakieś przejrzyste podsumowanie tego testu chłopaki!
popieram norton ma najlepszy wygląd interfejsu mało zużywa zasobów, ale wykrywalność i reakcja na nowe zagrożenia mizerna
a i jeszcze podobnie jak nod doskonale umie się zareklamować tym samym oszukać nieświadomego użytkownika.

eset>od nortona = porażka Symanteca na całej linii

Eugeniusz

Reakcję Norton ma niezłą. Quorum mu w tym pomaga.
Znów Cię Polak fantazja ponosi...porażka w tym teście...chciałeś napisać.
Miałem długo Nortona...i Zord miał długo Nortona...i jakoś wszystko ładnie wykrywał...więc bez przesady...

Eugeniusz

Ja też miałem i mi też ładnie wykrywał. Jeśli nie wykrył Download Insight to wykrył SONAR albo sam sprawdzał reputację.
to są moje przemyślenia na temat Symanteca
i nie jest to fantazja, zapewniam cię że nie
To zostańmy przy swoich opiniachSmile
myślę że tak będzie najlepiej
każdy ma prawo myśleć przecież to co chce
ten test robiony był bez neta na początku sam się zdziwiłem ze mcafee tak nisko a tu nie wszystko jest testowane
Wszystko u góry po prawej jest OK...różnice są procentowe, a to wielkość statystycznego błędu i może mieć wpływ na obiektywne wyniki. Z darmowych widzę tam Avirę, i MSE (brawa dla obydwu)...co do Avasta, to trudno coś powiedzieć, jaką wersje testowano - to samo z AVG. Pozostałe to soft płatny...tylko jakiś jeden mnie zastanawia, bo nie znam tej nazwy - Qlhoo...co to jest? Szkoda, że nie ma Pandy CA (bo lubię ten program) iF-Prota...dowiedziałbym się, jak skuteczny jest antyvirus Returnila Smile
Stron: 1 2