SafeGroup

Pełna wersja: windows 7 i problem z netem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam,
mam od tygodnia windows 7 i problemy z Internetem. prawie zawsze po włączeniu kompa nie mam neta! nawet klikając "rozwiąż problem" nie zawsze za piewszym razem problem zostaje naprawiony. jak już naprawi, to następnym razem jest to samo.

"karta sieciowa "POŁĄCZENIE LOKALNE" nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP"

może ktoś mi poradzi, co i jak?

Jurek

maximuss81 napisał(a):witam,
mam od tygodnia windows 7 i problemy z Internetem. prawie zawsze po włączeniu kompa nie mam neta! nawet klikając "rozwiąż problem" nie zawsze za piewszym razem problem zostaje naprawiony. jak już naprawi, to następnym razem jest to samo.

"karta sieciowa "POŁĄCZENIE LOKALNE" nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP"

może ktoś mi poradzi, co i jak?


Może jest problem z prawidłowym działaniem sterowników do karty sieciowej. Pobierz najnowsze stery lub zainstaluj je w trybie zgodności z Vistą.

Eugeniusz

Jak się łączysz z Internetem?
przez sieć LAN
propozycje Jurka, nic nie dały

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(LAN)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Postaraj się przywrócić sterowniki z początkowej instalacji systemu.
Jeśli to nie pomoże zainstaluj sterowniki z płytki dołączonej do płyty głównej (najlepiej rób wszystko z poziomu Menadżera Urządzeń)
Pamiętaj, że Windows 7 obsługuje sterowniki tak z Visty jak i XP (najczęściej).