SafeGroup

Pełna wersja: Skaner online o bardzo wyskokiej skuteczności.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Eugeniusz

Chcę sobie zeskanować dysk jakimś skanerem online. Zależy mi na skuteczności. Co wybrać?
gienio nie będę odkrywcą ale wielokrotnie powtarzano - eset online albo kaspersky

Eugeniusz

Kaspersky chyba nie usuwa wirusów. Kiedyś nie usuwał. Jak teraz, nie wiem.
Eugeniusz napisał(a):Kaspersky chyba nie usuwa wirusów. Kiedyś nie usuwał. Jak teraz, nie wiem.


no i zawsze jest jeszcze dr. web! powiem ci szczerze, że znalazł mi kilka syfów, który nie znalazły inne - ale to może był tylko przypadek bądź jednorazowa akcja.
Zdecydowanie ESET Online Scanner lub Dr.WebCureIT

Jurek

Eugeniusz napisał(a):Chcę sobie zeskanować dysk jakimś skanerem online. Zależy mi na skuteczności. Co wybrać?


Czy chcesz Eugeniusz tylko przeskanować, czy też usunąć ewentualnie wirusy. Spośród skanerów online, tylko Eset i F-Secure usuwają wirusy. Pozostałe tylko skanują. Możesz użyć także skanerów na żądanie. Tu jest temat z nimi związany:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mbam + eset online scaner
Eset online scanner, a-squared Free ten drugi dla ogarniętychWink

Jurek

Ciekawą alternatywą jest Avira Personal, którą można zainstalować z formie samego skanera na żądanie. Parasolka jest otwarta ale nie ma ochrony w czasie rzeczywistym, tylko skaner i automatyczna aktualizacja, którą także można wyłączyć.
Jurek napisał(a):Ciekawą alternatywą jest Avira Personal, którą można zainstalować z formie samego skanera na żądanie. Parasolka jest otwarta ale nie ma ochrony w czasie rzeczywistym, tylko skaner i automatyczna aktualizacja, którą także można wyłączyć.


jurek mój pomysł promuje to dobrze
Zaraz się polak okaże, że to jego a nie twój pomysłGrin

Jurek

Z całym szacunkiem panie doktorze Polak ale skaner Aviry jest pomysłem Aviry Tongue
to ja go na tym forum używałem pierwszy to dla przypomnienia
sam go ustawiłem tak żeby pobierał update sam
to też dla przypomnienia
co ja preferuje nie ma z tym do rzeczy
avira nigdy by nie doradziła używać swojego produktu on-demand
ale co ja ci będę tłumaczył sam i tak pewnie wiesz lepiej
pozdro

Jurek

polak900 napisał(a):to ja go na tym forum używałem pierwszy to dla przypomnienia
sam go ustawiłem tak żeby pobierał update sam
to też dla przypomnienia
co ja preferuje nie ma z tym do rzeczy
avira nigdy by nie doradziła używać swojego produktu on-demand
ale co ja ci będę tłumaczył sam i tak pewnie wiesz lepiej
pozdro


Zgadza się, ale czy jest jeszcze jakiś inny, kompletny AV, oprócz Aviry, który umożliwia instalację tylko samego skanera on-demand. To ciekawe Smile
nie słyszałem ale można by pokombinować
Prosze nie mylić mini-skanerów ze skanerami on-line,bo to nie to samo.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zbycho napisał(a):Prosze nie mylić mini-skanerów ze skanerami on-line,bo to nie to samo.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Meir chyba miał rację - zbycho jest kobietą Grin
Ja myślę że ArcaMicroScan dobrze sobie radzi, do pobrania na arcabit.pl.
Kasperskim i tak na razie nie przeskanujesz online, robią nową wersję:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]