SafeGroup

Pełna wersja: Raport wykrywalności grudzień styczeń
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Raport wykrywalności z grudnia 2009 i stycznia 2010 sporządzony na podstawie raportów ze strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oryginalny artykuł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Microsoft bardzo wysoko !
avira kiepsko ale Symantec szkoda gadać
kaspersky bardzo ładnie
NOD32...bardzo ładnieSmile
tak nod heurystyka na medal
symantec kiepsko bo to stara wersja była ostatnio zrobili zmianę przez kilka dni w ogóle nie było symanteca i teraz jest już nowa wersja z Insight
ale w was ślepoty - najlepszy był -coś po rusku (in all) Grin
BierniGrinGrinGrin Ty jak coś powieszGrin
zord napisał(a):symantec kiepsko bo to stara wersja była ostatnio zrobili zmianę przez kilka dni w ogóle nie było symanteca i teraz jest już nowa wersja z Insight


pewnie masz racje
Cytat: artykół


O Mein Gott, poprawiajcie to szybko!

Avast jakoś kiepsko - testowali jeszcze 4.8?
Mcaffe 1 wersja Gw która dostać nie można Wink, 2 Kasper cieszy mnie toSmile, Nod też bardzo ładnie dzięki heurystyce , Avira dalej zadyszkato się potwierdzaSmile
Dlaczego nie mozna dostać tego pakietu Mcafee-GW ? Z czego on właściwie się składa mcafee + jakiś dodatek ?
Enjama napisał(a):Dlaczego nie mozna dostać tego pakietu Mcafee-GW ? Z czego on właściwie się składa mcafee + jakiś dodatek ?

Pisałem kiedyś do niech i napisali że jest przeznaczony na rynek azjatycki
polak900 napisał(a):tak nod heurystyka na medal


Ostatnio pisałeś,że nie warto zabierać się za NODa Smile
Za to Avira z dnia na dzień coraz to gorsza...Wink
Ale pewnie w AV-C w wykrywalności będzie 2 za G datą skuteczność 99% to jest pewne. Oba produkty niemieckie, firma austriacka gdzie językiem urzędowym jest niemieckim,lepsze stosunki między tymi państwami od lat więc sentyment jest , nie zdziwię się jakAv-Cdaje przecieki tym firmą i mają dostęp do próbek. Jak w ostatnich paru testach różnych organizacji Avira dostaje w dupę a nagle w AV-C pobije wszystkichskutecznością inne Av od 905-do 97% a ona z g data 99% to będzie śmierdzieć na kilometr kantem. Rozumiem,że można źle wypaść w jednym teście, wypadek przy pracy, metodologia nie leży, ale jak raptem na razradzi sobie dużo gorzej w paru naraz testach a w AV-C nie to stracę do 0 zaufanieco do tego testuSmile
VenomX napisał(a):
polak900 napisał(a):tak nod heurystyka na medal


Ostatnio pisałeś,że nie warto zabierać się za NODa Smile
Za to Avira z dnia na dzień coraz to gorsza...Wink


nie wiem czy wiesz ale ja zauważyłem że nod poprawił ostanio 2 zasadnicze sprawy
1wykrywalność ale to można stwierdzić po dłuższym czasie
2support
to spowodowało że mają lepsze wyniki

avira jest coraz gorsza bo stoi w miejscu i teraz to ona gonić musi konkurencję
wcześniej to ona górowała nad innymi
takie potęgi jak kaspersky, eset czy też symantec w końcu posłuchało się narzekań swoich użytkowników (wystarczy prześledzić fora) i zrobiło produkty naprawdę dobre
czekam tera na odp aviry w tej kwestii myślę że nas czymś zaskoczy
dalej używam aviry i nie mam zamiaru jej zmieniać nawet z takiego powodu jak obecność DWSmile

nam użytkownikom oto chodzi żeby ten wyścig zbrojeń trwał w najlepsze bo to jest pewna gwarancja zapewnienia bezpieczeństwa w necie

dzisiaj wyczytałem że plaga malware windowsowego tak się rozprzestrzeniła żę twórcy budują takie trojany które w pierwszej kolejności niszczą inne malware zainstalowane w kompach a dopiero infekują
doszlo do tego że mamy rywalizacje hakerów (twórcy malware) na naszych kompach
to jest według nie ciekawa sytuacja
pozdro venomx
Polak ,

Jak sobie dobrze przypomnę to parę dni temu na temat Noda niezbyt pochlebnie się wypowiadałeś, przede wszystkim na temat jego skuteczności, oraz, że to kiepski wybór. Skąd taka zmiana ? WinkLudzie naprawdę są dziwni...bez urazy Polak . Bardzo szybko zmieniasz zdanie . NOD zawsze będzie jednym z lepszych antywirusów, ESET to bardzo porządna firma, nie pozwoliłaby sobie na klęskę .
Venom...a może mnie tak pochwalisz? Ja tutaj jestem orędownikiem produktów firmy ESETSmile
VenomX napisał(a): Polak ,

Jak sobie dobrze przypomnę to parę dni temu na temat Noda niezbyt pochlebnie się wypowiadałeś, przede wszystkim na temat jego skuteczności, oraz, że to kiepski wybór. Skąd taka zmiana ? WinkLudzie naprawdę są dziwni...bez urazy Polak .


napisałem ci dlaczego czytałeś?
nabieram po trochu do niego zaufania
dalej utrzymuje stanowisko że wcześniej to była lipa
obecnie sytuacja się zmienia na korzyść
ludzie nie są dziwni tylko krytycznie nastawieni do pewnych produktów
ja używając aviry też mogę ją skrytykować za to ostatnie nieróbstwo
może to oznaka że zbliża się final 10 nie wiem
w każdym razie eset, kaspersky, norton wyciągnął wnioski a avira wygląda na to wpadła w samo uwielbienieSmile przykre ale wydaje się być prawdziwe
Napisałeś dlaczego ale jeszcze parę dni temu psioczyłeś Smile

Pozdro Polak, Meir Tongue
Stron: 1 2 3