SafeGroup

Pełna wersja: BitDefender Internet Security 2010 Na rok za Darmo! ! ! !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie chce mi się rozpisywać, więc po detale zapraszam na 2010/02/bitdefender-internet-security-2010-na.html Smile
Jak stoi ten pakiecik??? Kiedyś go miałem ale już nie pamiętam...
darowanemu koniowi w zęby zaglądasz?
Właśnie tak się zastanawiam Asg...
Chyba nie warto instalować zamiast DW + Outpost.

Na 10 minute mail i GMaila kluczyki nie chca przyjsc.
Jak komuś działa to niech mnie zapiszę mail to <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> bo ja nie moge na każdej przeglądarce po wypełnieniu danych i naciśnięciu wyślij wyskakuje błąd strony
Ok, zrobione. Sprawdzaj skrzynkę i napisz kiedy Ci się pojawi.
Dzięki krzysiekx.Dam znać jak dojdzie

lunaticdreams

Klucz dostałem po minucie

Jeśli nie przychodzą to
-rozdali wszystkie keye,
-pokapowali się że masa ludzi na lewo ciągnie klucze,
-mają problemy,
Miałem kiedyś pakiet 2009 i spisywał się dobrze, bardzo dobry AvWink
A to pech. Ja gdzieś o godzinie 6:00 - 6:30 wykonałem operację a maila nie ma, czy to w odebranych czy w spamie. Może później przyjdzie, a jeśli nie to jakoś przeżyje.
ja nadal klucza nie mam

lunaticdreams

Nie masz bo pula kluczy się wyczerpała
zainstaluj jak ci się spodoba to mogę ci podesłać kluczyk jak ci się trial skończy
Ok zainstaluję i zobaczę jak to się sprawuje.Ciekawe jak z zasobami
ja też czekam na kluczyk i nic, Sad
Cięższy od NIS...dlatego tym razem odpuszczam to promoWink

lunaticdreams

Jak ci się trial Dozamet skończy to PM do mnie
Dobra tylko pierw muszę go zainstalować i obcykać bo na 7(w końcu powrót z xp) nie wiem jak zadziała i ile ram łyka.Szkoda ze promo nie ma na Noda bo bym sobie teraz zobaczył jak się sprawdza oczywiście z DW bo tak to żadnemu AV to już nie ufam(jedynie KIS ale na 7 lubi RAM)

Eugeniusz

2009 był całkiem fajny. RAM brał więcej od Aviry ale mniej od np. Kasperskiego 2009. Zawsze ma problemy z usługą. U mnie obciążał tylko w trakcie aktualizacji.

nawet na hotmail nie przychodzi.
Lunatic przecież napisał, że pula się wyczerpała i już nie ma na co liczyć.
Stron: 1 2