SafeGroup

Pełna wersja: Klinika zdrowego komputera (ArcaVir)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyli reklama ArcaVira Grin
Heh, będą ją puszczać przed "Telerankiem"?
Czytałem wczoraj, że "Teleranek" mają zlikwidować...
Właśnie, Teleranka ma nie być, w taki sposób TVP szuka oszczędności.

Eugeniusz

Jak mam sprawdzić pendrive przed użyciem? Wrzucić go do pralki, przesluchać go?
Eugeniusz napisał(a):Jak mam sprawdzić pendrive przed użyciem? Wrzucić go do pralki, przesluchać go?


Wyłączyć autostart nośników wymiennych i przeskanować przed otworzeniem.
Ha wiedziałem, że filmik pewnie tu trafi, to nasza taka pierwsza zabawa z kamerą, jest to część projektu poświęconego bezpieczeństwu dzieci w sieci (ładny rym mi wyszedł). ArcaBit jest m. in. sygnatariuszem Porozumienia na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie, a teraz przygotowujemy stronkę z materiałami dla dzieci i opiekunów.
a nie lepiej się skupić na zbieraniu próbek i rozwijaniu programu ? zamiast filmy kręcić
zord napisał(a):a nie lepiej się skupić na zbieraniu próbek i rozwijaniu programu ? zamiast filmy kręcić


Przecież nie odrywamy programistów od komputera do trzymania kamery Tongue
no to może lepiej przywrócić forum będzie przynajmniej kontakt z ludźmi ?
zord napisał(a):no to może lepiej przywrócić forum będzie przynajmniej kontakt z ludźmi ?


Sporo ludzi pisze na maila, ale uwaga jest dobra, myślę że z czasem będą pojawiać się nowe możliwości.
kontakt mejlowy to nie jest najlepszy pomysł tak to co najwyżej można wysłać jakieś pytanie czy coś w tym stylu
ale jak ktos ma problemy z programem czy został zainfekowany to najlepsze jest forum gdzie można uzyskać pomoc nie tylko od pracowników Arcabita ale tez od innych użytkowników
o kontakcie przez gg nie będe się raczej wypowiadał Tongue
Nie widzę przeszkód, żeby wchodzili w taką inicjatywę...parę dni temu mieliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu i gadaliśmy o tym...teraz trochę głupio, kiedy narzekamy Smile

Jurek

Podziwiam spokój i marketingową inteligencję ekspertów ArcaBitu Grin
Forum na pewno nie powróci z dwóch powodów. Pierwszy, to niska jakość produktów a więc forum robi złą reklamę firmie. Po drugie większość programistów i ekspertów Arci jest zbyt zapatrzona w siebie, dlatego nie potrzebują oni forum a więc opinii oraz uwag forumowiczów.

Eugeniusz

marek_arcabit napisał(a):projektu poświęconego bezpieczeństwu dzieci w sieci (ładny rym mi wyszedł).


Po ostatnich przygodach nabiera to dodatkowego znaczenia. Dobrze że dodałeś słowo "bezpieczeństwu".

Idea słuszna.
zord napisał(a):no to może lepiej przywrócić forum będzie przynajmniej kontakt z ludźmi ?


Wierzysz w cuda? Grin

Eugeniusz

A ja tam Arcabit darzę sympatią. Chociaż nigdy nie korzystałem z ich produktu.
no nie wiem jak by nie patrzyć to oni wykończyli MKSa
dyskusyjna sprawa